„Luminor“ akcijų fondai investuoja į kruopščiai atrinktas įmones visame pasaulyje. Rinkis šią ilgalaikę investavimo priemonę, jei tikiesi didesnės grąžos ir toleruoji aukštesnę riziką.

Kodėl verta rinktis Luminor akcijų fondus?

Kaip pradėti investuoti į akcijas?

1

Išsiaiškink savo galimybes

Sužinok, kokios mūsų siūlomos finansines priemonės yra tau tinkamos, jų naudas bei rizikas asmeninėje finansų konsultacijoje banko skyriuje.

2

Investuok internetu

Susipažink su investavimo internetu gidu ir, prisijungęs prie interneto banko, pradėk investuoti. 

3

Dar nesi mūsų klientas?

Tapk juo!

Nepamiršk dokumentų

  • Paso ar asmens tapatybės kortelės

Naudingos nuorodos

Kainynas
Fondų sąrašas interneto banke
Informacija investuotojams (MiFID)
Indėlių ir investicijų draudimas

Investuok į kruopščiai atrinktus akcijų fondus

Panašios paslaugos: ETFObligacijų fondaiObligacijosTaupymo lakštai, Investiciniai fondai

Finansinių priemonių prekybai ir (arba) saugojimui tau reikalinga mokėjimo sąskaita Luminor banke. Mokėjimo sąskaitą gali atidaryti atskirai. Informaciją apie išlaidas ir komisinį atlyginimą, susijusius su mokėjimo sąskaitos atidarymu ir naudojimu rasi čia
Įspėjimas dėl investavimo rizikos
Investavimas yra susijęs su rizika. Investicijų vertė investavimo laikotarpiu gali ir mažėti, ir didėti, o rezultatai nėra garantuojami. Tam tikrais atvejais investuotojas gali netekti visos investuotos sumos, o nuostoliai gali viršyti pradinės investicijos sumą. Čia rasi išsamesnę informaciją apie Luminor Bank AB teikiamas investicines paslaugas, jų teikimo sąlygas, įkainius ir apie su investavimu susijusią riziką. Daugiau... 
Šiame puslapyje pateikiama tik bendro pobūdžio informacija. Prieš priimdamas sprendimą investuoti į konkrečius investicinius fondus, susipažink su Luminor Bank AB parengtu Finansinių priemonių pobūdžio ir joms būdingų rizikų aprašymu, fondų Pagrindinės informacijos investuotojams dokumentu ir (ar) kitais fondo dokumentais bei atidžiai įvertink informaciją apie investicinio fondo vienetų ypatumus, naudą ir rizikos veiksnius. Ši informacija negali būti interpretuojama kaip rekomendacija ar siūlymas pirkti konkrečias finansines priemones, jas parduoti ar laikyti ir jokiu būdu negali būti traktuojama kaip bet kokio sandorio, kuris būtų sudarytas ateityje, dalis. Jei tavo finansinis turtas viršija 25 000 eurų, gali užsiregistruoti į asmeninę investavimo konsultaciją. Asmeninis investicijų planas nėra portfelio valdymo paslauga. Luminor Bank AB neįsipareigoja stebėti tavo turimo finansinių priemonių portfelio ir jo rezultatų, nebent esi pasirašęs konsultavimo paslaugų teikimo sutartį. Luminor Bank AB pasiūlymai ar rekomendacijos tavęs neįpareigoja atlikti tam tikrų veiksmų (ar nuo jų susilaikyti). Kiekvienu atveju investicinį sprendimą priimsi pats, kartu prisiimdamas visą su tokiu sprendimu susijusią riziką ir atsakomybę.