Nori investuoti didesnes ar mažesnes sumas ateičiai ir potencialiai uždirbti? Mes suprantame, kad kiekvieno investuotojo situacija, poreikiai ir rizikos tolerancija yra skirtingi, todėl tau siūlome platų investavimo priemonių pasirinkimą ir finansų konsultacijas.
 

If

Investiciniai fondai

Tai fondo vienetų turėtojams priklausantis turtas, kurio valdymas perduotas kintamo kapitalo bendrovei (valdymo įmonei).
Fondų kainos ir veikla ​

Plačiau

O

Obligacijos

Tai Lietuvos ar užsienio vyriausybių bei įmonių išleisti fiksuotų ar kintamų palūkanų skolos vertybiniai popieriai.

Plačiau

A

Akcijos

Įsigydamas akcijų, tampi įmonės dalies savininku. Iš įmonių akcijų gali tikėtis potencialiai didesnės grąžos, bet ir aukštesnės rizikos.

Plačiau

Bf

Biržose prekiaujami fondai (ETF)

Šie fondai, angliškai vadinami ETF (angl. Exchange Traded Funds), suteikia galimybę investuoti į finansines priemones (akcijas, obligacijas, žaliavas, indeksus) pasirinktuose geografiniuose regionuose ar sektoriuose. Jų vienetais biržoje prekiaujama realiu laiku.

Plačiau

LT

Luminor Trade

Informacija skirta esamiems klientams. Paslauga naujiems klientams neteikiama.

Daugiau

Įspėjimas dėl investavimo rizikos: Investavimas yra susijęs su rizika. Investicijų vertė investavimo laikotarpiu gali ir mažėti, ir didėti, o rezultatai nėra garantuojami. Tam tikrais atvejais investuotojas gali netekti visos investuotos sumos, o nuostoliai gali viršyti pradinės investicijos sumą. Išsamesnę informaciją apie „Luminor“ teikiamas investicines paslaugas, jų teikimo sąlygas, įkainius ir apie su investavimu susijusią riziką rasite čia.