Moksleiviai

Matematiką išmanyti svarbu ne tik mokyklos suole, bet ir savo piniginėje. Prisijunk prie mūsų ir pradėk nepamirštamą kelionę po finansų pasaulį!

Kodėl verta tapti mūsų klientu?

Kaip tapti klientu?

1

Ateik pas mus

Su abiem tėvais ar globėjais (jei tau mažiau nei 14 m.) arba, jei tėvai duos sutikimą, savarankiškai (jei tau 14-17 m.)

2

Atsidaryk sąskaitą

Kartu su tėvais (globėjais) ar savarankiškai pasirašyk banko sąskaitos sutartį.Su paslaugų krepšeliu pagrindinės banko paslaugos nekainuos.

3

Gauk naudingų pasiūlymų

Pasiūlysime mokėjimo kortelę, mobilųjį ir interneto banką bei el. taupyklę – lengviems kasdieniams finansams.

4

Pasitarkime

Klausk visko, kas labiausiai rūpi savarankiškai valdant finansus.

Kaip užsisakyti Lietuvos studento pažymėjimą?

Mūsų bankas užsakytus LSP išduoda pasirinktame klientų aptarnavimo skyriuje pasirinktu laiku. Viskas, ką reikia padaryti, tai registruotis www.lsp.lt, užpildyti savo duomenis, pasirinkti atsiėmimą mūsų banke ir laukti patvirtinimo, kad LSP jau pagamintas ir galima jį atsiimti.

Finansus tvarkyk lengvai

Ką reikia žinoti, norint užsakyti mokėjimo kortelę nepilnamečiui?
Visi nepilnamečiai nuo 7 iki 13 metų imtinai ir asmens tapatybės dokumento dar neturintys nepilnamečiai nuo 14 iki 16 metų į banką turi ateiti su abiem tėvais, įtėviais ar globėjais, kurie, užsakydami kortelę, turės pateikti savo asmens dokumentus. Tėvai, norintys nepilnamečiam vaikui užsakyti su jų pačių sąskaita susietą mokėjimo kortelę, tą gali padaryti interneto banke. Jei nepilnametis yra nuo 14 iki 17 metų ir jis jau turi asmens tapatybės kortelę ar pasą bei tėvai yra pateikę sutikimą interneto banke tapti banko klientu, jis gali į banką ateiti savarankiškai.