Kortelės išdavimas / atnaujinimas
Mokestis
Kortelės administravimo mokestis*0,70 Eur per mėn.

*Iki 2018.11.30 d. mėnesinis kortelės administravimo mokestis netaikomas kortelių turėtojams, dirbantiems įmonėje, kuri yra su Banku sudariusi susitarimą dėl darbo užmokesčio pervedimo. Nuo 2018.12.01 d. šiems kortelių turėtojams taikomas standartinis kortelės administravimo mokestis.

Grynųjų pinigų išmokėjimas / įnešimas
Mokestis
Išmokėjimas „Luminor“ bankomatuose Lietuvoje, o nuo 2018 05 01 ir „Luminor“ bankomatuose Baltijos šalyse 0,40% sumos (min. 0,40 Eur)
Išmokėjimas kitų bankų bankomatuose2% sumos (min. 3 Eur)
Išmokėjimas banko partnerių tinkle* per elektroninį kortelių skaitytuvą0,50% sumos (min. 1 Eur)
Išgryninimas MAXIMA, IKI, RIMI bei kitose lipduku pažymėtose vietose, atsiskaitant kortele už ne mažiau kaip 5 Eur. Išmokama nuo 5 iki 100 EurNemokamai
Įnešimas „Luminor“ bankomatuose LietuvojeNemokamai
Įnešimas banko partnerių tinkle* per elektroninį kortelių skaitytuvąNemokamai

*UAB „Perlo paslaugos“ Perlo loterijos terminaluose (pinigų išmokėjimas ir įnešimas).

Nurodyti įkainiai nuo 2018.02.01 d. taip pat taikomi ir kortelių turėtojams, dirbantiems įmonėje, kuri yra su Banku sudarius susitarimą dėl darbo užmokesčio pervedimo.

Jei kortelės turėtojas dirba įmonėje, kuri su Banku yra sudariusi susitarimą dėl darbo užmokesčio pervedimo, iki 2018.11.30 suteikiamas 600 Eur dydžio nemokamas išgryninimo limitas iš „Luminor“ bankomatų bei 1 nemokama operacija iš UAB Perlo paslaugos terminalų. Nurodyti nemokamo išgryninimo limitai yra taikomi, jei įmonės, kurioje dirba kortelės turėtojas, ir Banko susitarime dėl darbo užmokesčio pervedimo nėra numatyti kitokie nemokamo išgryninimo limitai (nuolaidos). Nuo 2018.12.01 d. šiems kortelių turėtojams taikomos standartinės pinigų išgryninimo paslaugų sąlygos ir įkainiai.

Kiti kortelės mokesčiai ir paslaugos
Mokestis
Likučio pasiteiravimas ir mini išrašo pateikimas kitų bankų bankomatuose ir UAB „Perlo paslaugos“ terminaluose0,50 Eur
Kortelės išrašo parengimas ir išsiuntimas paštu1,50 Eur
Čekio kopijos gavimas15 Eur
Kelionės (automobilio nuomos, viešbučio, lėktuvo bilietų, užsakymo ir kt.) dokumento, atsiskaičius užsienyje, gavimas35 Eur
Skubus sulaikytos kortelės išėmimas iš Banko (tik iš buvusių „Nordea“) bankomatų75 Eur
Mastercard Global service paslauga (Skubus pavogtos ar pamestos kredito kortelės blokavimas ar pakeitimas; skubus grynųjų pinigų išmokėjimas)Faktinės išlaidos, ne daugiau nei 144,81 Eur
Valiutos keitimo mokestis, kai atsiskaitoma ne kortelės sąskaitos valiuta 2,50% sumos
Metinis individualaus dizaino mokestis*3 Eur per metus
Kortelės individualaus dizaino pakeitimas*6 Eur

*Nuo 2018 m. kovo 24 d. naujų kortelių su individualiu dizainu neišduodame. Iki 2018 03 24 išduotas kortelės su individualiu dizainu atnaujinsime/keisime naudodami tą patį dizainą.

Operacijų limitai
Limitai
Bendra limito suma išsiimant grynuosius ir/ar atsiskaitant už prekes/paslaugas (per dieną)1100 Eur
Operacijų skaičius išsiimant grynuosius ir/ar atsiskaitant už prekes/paslaugas (per dieną)Neribojamas

Įvykdyta pinigų išėmimo arba atsiskaitymo operacija išimama iš panaudoto paros operacijų limito ne anksčiau nei po 25 val. nuo jos įvykdymo.