Ženkime kitą žingsnį

Luminor Trade – tai profesionalams pritaikyta ir didelę investavimo priemonių įvairovę siūlanti prekybos platforma. Ji valdoma intuityviai ir paprastai. Pradėk naudotis ir valdyk savo investicijų portfelį kad ir kur būtum – namuose ar Karibuose.

Kodėl verta rinktis Luminor Trade?

 Akcijos ir biržoje prekiaujami fondai

Svarbu! Investavimas susijęs su rizika! Plačiau apie investavimo rizikas skaityk puslapio apačioje.

Atskleiskite savo investuotojo galimybes

1

Atsidarykite Luminor Trade sąskaitą

Užpildykite paraišką ir atsiųskite ją marketsdocumentation@luminor.lt. Mes įvertinsime pateiktą informaciją ir susisieksime su jumis.

2

Sukirskime rankomis

Ateikite į artimiausią mūsų skyrių ir pasirašykite sutartį. 

3

Pradėkite prekiauti!

Įneškite pinigų į savo naują sąskaitą ir pradėkite prekiauti pasaulinėse finansų rinkose.

Pasaulinė finansų rinka – pavaldi jūsų pirštams

Svarbi informacija investuotojams: Luminor Bank AS Lietuvos skyrius yra Estijos Respublikos įsipareigojimų investuotojams draudimo sistemos dalyvis. TAGATISFOND (Estijos Respublikos Garantinis fondas) užtikrina įsipareigojimų investuotojams draudimą pagal sąlygas nurodytas Estijos Respublikos Garantinio fondo sąlygose. Indėlių ir investicijų draudimas

Įspėjimas dėl rizikos! Prekyba finansų rinkose yra rizikinga, todėl, prieš pradėdami prekiauti, turėtumėte turėti pakankamai patirties ir žinių apie investavimą. Prekyba finansinėmis priemonėmis Luminor Trade® platformoje ar naudojimasis kitomis paslaugomis per platformą gali atnešti ne tik pelną, bet ir nuostolius. Finansinių priemonių sandoriai su svertu, įskaitant, bet neapsiribojant valiutos sandoriais ir išvestinių finansinių priemonių sandoriais, gali būti labai spekuliatyvūs ir pelnas ar nuostoliai gali kisti labai stipriai ir greitai. Perskaitykite visą tekstą dėl atsakomybės ribojimo ir Finansinių priemonių pobūdžio ir joms būdingų rizikų aprašymą.