Leiskite savo klientams už prekes ar paslaugas atsiskaityti pažangiai – jie bus patenkinti, o jūs klientus identifikuosite ir mokėjimus administruosite paprasčiau ir efektyviau. Efektyviai valdykite susijusių įmonių grupės lėšas, optimiziduodami likvidumo valdymą.

Am

Atsiskaitymo mokėjimo kortelėmis paslauga

Pritraukite naujų klientų ir padidinkite savo apyvartą, suteikdami galimybę už prekes ir paslaugas atsiskaityti kortele naudojantis e. skaitytuvu.

Plačiau

Es

E. sąskaita

Tai greitesnis, patogesnis ir pigesnis sąskaitų pateikimo būdas norintiems efektyviau surinkti lėšas iš klientų – sąskaitas tiesiog pateiksite interneto banke. Gavėjai galės pasirinkti jūsų sąskaitas apmokėti ir automatiškai.

Plačiau

Ep

E. prekyba

Jūsų esamai ar būsimai e. parduotuvei pravers greita ir saugi mokėjimų sistema – e. prekyba. Visus mokėjimus klientai galės atlikti interneto banke, įprastai prisijungdami ir greitai patvirtindami iš anksto užpildytą mokėjimą.

Plačiau

Ls

Lėšų sujungimo sprendimai

Efektyviau valdykite ir kontroliuokite susijusių įmonių grupės pinigų srautus ir apyvartinio kapitalo poreikį.

Plačiau

Ei

E. identifikavimas

Su Banko e. identifikavimu įmonė gali patikimai identifikuoti vartotoją, jiems nebereikia suteikti naujų prisijungimo slaptažodžių. Šia paslauga paprasta naudotis, nes jungiamasi tokiu pat būdu kaip ir prie internetinės bankininkystės.

Plačiau