Taupomasis indėlis | Luminor

Tai puikus pasirinkimas, siekiant pelningai valdyti įmonės lėšas banke, sistemingai taupyti ir gauti konkurencingų palūkanų.

Taupomojo indėlio sąskaitą galite bet kada papildyti ir kartu laisvai disponuoti savo indėlio lėšomis jas išsiimdami. Indėlio palūkanos skaičiuojamos nuo kiekvienos dienos pinigų likučio, esančio taupomojo indėlio sąskaitoje.
Informuojame, kad paslauga teikiama klientams, turintiems Banko sąskaitą (-as), kurios (-ių) numeris prasideda LTXX21400.

Kodėl verta rinktis?

Taupykite paprastai su taupomuoju indėliu

1

Susisiekite su mumis

Jeigu jau turite sąskaitą eurais arba JAV doleriais (kurios numeris prasideda LTXX21400), taupomąjį indėlį galite atidaryti banko skyriuje ar paskambinę 1608

2

Dar nesate mūsų klientas?

Tapkite klientu

Nepamirškite dokumentų

  • Jei vyksite į skyrių, įmonės vadovui prireiks paso ar asmens tapatybės kortelės.
  • Jei indėlio sutartį sudarys ne vadovas, reikės įgaliojimo.

Naudingos nuorodos

Kainynas
Bendrasis taupomojo indėlio aprašas
Informacija indėlininkui
Indėlių ir investicijų draudimas

Pelningai valdykite įmonės lėšas banke

Panašios paslaugos: Terminuotasis indėlis

Indėliai iki 100 000 eurų vertės yra apdrausti VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ Lietuvos Respublikos Indėlių ir įsipareigojimų investuotojams draudimo įstatyme nustatytomis sąlygomis.
Detali informacija apie indėlių draudimo sąlygas ir atvejus, kai indėliai nėra draudžiami ir kai yra taikomi indėlių draudimo išmokų mokėjimo apribojimai, pateikiama VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ interneto svetainėje www.iidraudimas.lt
Indėlių ir investicijų draudimas
Įspėjimas dėl valiutų rizikos: jei terminuotasis indėlis yra laikomas JAV doleriais ar Norvegijos kronomis, dėl valiutų kursų svyravimo Jūs rizikuojate patirti nuostolių.