Nuo rugsėjo mėnesio „Luminor“ banko Technologijų padalinio vadovo pareigas pradės eiti Ilja Sovetovas. Dabartinis Technologijų padalinio vadovas Peter Lunding iki metų pabaigos konsultuos banką IT sistemų sujungimo klausimais, o vėliau grįš į Daniją.

„Ilja yra stiprus lyderis, turi daug kompetencijos technologijų srityje, ypač jo žinios vertinamos atliekant sudėtingus pokyčius. Labai džiaugiuosi, kad dirbsime kartu, - sako Erkki Raasuke, „Luminor“ vadovas.
 
Taip pat banko vadovas padėkojo Peteriui Lundingui už jo vaidmenį kuriant Luminor banką: „Dėkoju Peteriui ir jo komandai už svarbią lyderystę įgyvendinant vieną iš sudėtingiausių verslo susijungimų Baltijos šalyse“.
 
Ilja Sovetovas, kaip naujasis technologijų padalinio vadovas, prie „Luminor“ jungiasi banke vykstant antrajam banko pokyčių etapui, kurio metu atliekamas sudėtingas IT sistemų sujungimas bei plėtojamos naujos sistemos.
 
I. Sovetovas taip pat buvo paskirtas ir į „Luminor“ banko valdybą.
 
Ilja turi 20 metų vadovavimo IT įmonėms patirties dešimtyje skirtingų šalių, taip pat ir teikiant paslaugas tarptautiniams bankams bei kitoms finansų institucijoms. Prieš prisijungdamas prie „Luminor“, Ilja ėjo viceprezidento pareigas IT paslaugų ir konsultavimo bendrovėje „T-Systems“. Dar anksčiau užėmė įvairias pareigas bendrovėse „HP“ bei „KMD“.
 
Naujasis technologijų padalinio vadovas Vilniaus universitete yra įgijęs informacinių technologijų magistro laipsnį, taip pat studijavo Stanfordo universiteto Inovacijų ir verslumo programoje.
 
I. Sovetovas sako, kad nekantrauja pradėti darbus banke ir supranta, kad pagrindinė jo užduotis bus užtikrinti aukštos kokybės paslaugas „Luminor“ klientams:  „Luminor“, kaip didžiausiame išskirtinai Baltijos šalių rinkai skirtame banke, vyksta sudėtingi, tačiau, žiūrint į ateitį, patrauklūs pokyčiai. Neabejoju, kad praėję sudėtingą ir kompleksišką kelią klientams pasiūlysime  naujas ir inovatyvias paslaugas“.

Tvarkyk savo finansus lengvai su Luminor!