Smart‑ID

Tai mobilioji programėlė, su kuria lengvai ir greitai prisijungsi prie interneto banko arba mobilaus banko, patvirtinsi pervedimus bei kitas operacijas.

Kodėl verta rinktis Smart‑ID?

  • Paprasta naudoti – tereikia dviejų PIN kodų. Vienas kodas prisijungti, kitas – patvirtinti operacijas. Tu vienintelis, kuris juos žino. Niekam neatskleisk savo Smart‑ID PIN kodų. Atsimink, kad bankas niekada neprašo jų atskleisti
  • Užtenka turėti išmanųjį įrenginį bei prieigą prie interneto ryšio
  • Nemokamas parsisiuntimas ir naudojimas

Smart-ID tipai:

  • Smart-ID Basic paskyra yra skirta naudoti tik internetinei bankininkystei.
  • Smart-ID Qualified Electronic Signature (QES) paskyra suteikia visateisę prieigą prie e. paslaugų, elektroninės bankininkystės ir kt. Naudodamas programėlę, galėsi patvirtinti operacijas ir pasirašyti dokumentus, todėl norint atlikti registracijos procesą reikės nustatyti savo tapatybę.

Smart-ID programėlės biometrinis identifikavimas

Jeigu naudoji Smart-ID Basic, bet nori turėti daugiau galimybių, pasinaudok Smart-ID nuotoliniu automatiniu biometrinio identifikavimo būdu ir Smart-ID Basic paversk Smart-ID Qualified Electronic Signature (QES) per kelias minutes. Žiūrėk vaizdo įrašą ir sužinok, kaip tai padaryti paprastai ir greitai.
 
Naudok šį būdą norėdamas atnaujinti savo Smart-ID paskyrą, kai pasibaigė jos galiojimo laikas, kai pakeiti išmanųjį telefoną arba kai Smart-ID nori įdiegti kitame telefone.

Pirmiausia – saugumas

  • Prisijungimą prie interneto banko ar mokėjimus patvirtink tik tokiu atveju, jeigu pats inicijavai šį veiksmą savo interneto ar mobiliame banke.
  • Prieš atlikdamas operaciją, įsitikink, kad kontrolinis kodas tavo Smart‑ID programėlėje atitinka operacijos, kurią reikia patvirtinti, kontrolinį kodą.
  • Atkreipk dėmesį į kiekvieną kodą, kurį tvirtini!

Kaip susikurti Smart-ID paskyrą?

Kaip prisijungti prie Luminor|DNB interneto ir mobilaus banko su Smart-ID po duomenų perkėlimo?

Kaip susikurti Smart‑ID paskyrą?

1

Parsisiųsk Smart‑ID programėlę

 

2

Užsiregistruok

Susikurk savo Smart‑ID paskyrą, naudojantis pasirinktu identifikavimo metodu

3

Prisijunk ir naudokis

Junkis prie Luminor|DNB interneto banko arba mobilaus banko ir pasirink prisijungimo būdą – Smart‑ID: naudokis viena iš paprasčiausių, greičiausių ir saugiausių prisijungimo priemonių

4

Dar nesi mūsų klientas?

Tapk juo!

Tvarkyk finansus lengvai

Dėmesio!

Saugok savo prisijungimus. Jeigu pamesi telefoną, galėsi lengvai atkurti savo Smart-ID paskyrą naudodamas biometrinio identifikavimo būdą.

Jeigu dar nepakeitei kodų kortelių kitu prisijungimo būdu, apsilankyk artimiausiame klientų konsultavimo centre. Prisijungimo prie interneto ar mobilaus banko priemonės išduodamos tik konsultacijų centruose. 

arba

Naudingos nuorodos

Smart-ID registracija ir aktyvavimas
Prisijungimo priemonių palyginimas
DUK