Laikais, kai pokytis yra vienintelis pastovus dalykas, buvo sukurtas Luminor – šiuolaikiškas naujos kartos bankas ir finansinių paslaugų teikėjas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

„Luminor“ yra trečias pagal dydį finansinių paslaugų teikėjas Baltijos šalių bankininkystės rinkoje. 2300 „Luminor“ darbuotojų aptarnauja 870 000 klientų. Aptarnaujame individualių asmenų, šeimų ir verslo finansinius poreikius. Esame tokie pat, kaip ir rinkos, kuriose veikiame – jaunatviški, dinamiški ir nuolat žvelgiantys į ateitį. 1 lygio kapitalo pakankamumo (CET1) koeficientas yra 23,1 proc., o akcinis kapitalas sudaro 1,7 mlrd. eurų. 

Esame čia tam, kad padėtume vietos įmonėms ir finansiškai aktyviems, versliems žmonėms.

Siekiame viską supaprastinti, kad jums būtų lengviau. Mūsų smalsumas įkvepia keistis vardan geresnės ateities.

Sujungėme turtingą pirmaujančių Šiaurės šalių bankų Nordea ir DNB patirtį ir gerą vietos rinkos bei klientų poreikių supratimą. Siekiame aptarnauti visas klientų grupes, ypatingą dėmesį rodydami mažoms ir vidutinio dydžio įmonėms bei pasiturintiems privatiems klientams.

Mūsų vertybės

Luminor prekės ženklo stiprybė glūdi tvirtuose santykiuose su klientais ir paslaugose. Tikime, kad moderniame pasaulyje, kuriame gyvename ir dirbame, mes galime sukurti stiprią, į klientus orientuotą kultūrą, kuri remiasi trimis pagrindinėmis vertybėmis:

Pavadinimas Luminor suvienija dvi esmines stiprybes. Pirmoji pavadinimo dalis simbolizuoja prekės ženklo siekį kurti geresnę ateitį.

Lumin“ lotyniškai reiškia šviesą. Būtent tokie ir siekiame būti savo klientams, verslams, bendruomenėms ir šalims, kuriose gyvename ir veikiame: patikimas partneris, parodantis kelią į priekį.

Antroji mūsų pavadinimo dalis „nor“, primena iš dviejų Šiaurės šalių bankų paveldėtas gilias organizacijos šaknis su Šiaurės šalimis. Šios dvi savybės susijungia į vieną pavadinimą, kad nuolat primintų mūsų klientams ir kolegoms šio prekės ženklo esmę ir išskirtinumą.