Luminor Lietuva valdyba

Andrius Načajus, Valdybos pirmininkas
Jonas Urbonas, verslo bankininkystės vadovas
Rita Božičkienė, vyriausiasis rizikos pareigūnas
Viktorija Kavaliauskaitė, CIO departamento vadovė

Luminor Bank AB taryba

Erkki Raasuke, tarybos pirmininkas
Marilin Pikaro, vyriausiasis atitikties pareigūnas
Hannu Saksala, vyriausiasis rizikos pareigūnas
Christian Wallentin, vyriausiasis finansų pareigūnas
Mari Mõis, teisės vadovė

Luminor grupės direktorių valdyba

Nils Melngailis, direktorių valdybos pirmininkas
Buvęs Centerbridge Partners vykdomasis direktorius, Alvarez & Marsal vykdomasis direktorius ir finansinių paslaugų praktikos vadovas. Vadovavo Parex bankui ir kompanijai Lattelecom, buvo IBM ir PwC vyresnysis vadovas.

Luminor Group vadovų komanda

Luminor vadovų komandą sudaro stiprūs ir patyrę lyderiai, turintys gilių žinių Baltijos šalių bankininkystės ir technologijų srityje.

Erkki Raasuke, vadovas (CEO) 
Dirbo Estijos LHV grupės vykdomuoju direktoriumi. Anksčiau yra dirbęs Estijos Ekonomikos reikalų ir susisiekimo ministerijos ministro patarėju. Įgijo ilgametę patirtį mažmeninės bankininkystės srityje 18 metų dirbdamas „Swedbank“.

Andrius Načajus, banko padalinio Lietuvoje vadovas 
Daugiau nei 15 metų patirtis verslo bankininkystės, finansinių produktų pardavimo ir turto valdymo srityse. Anksčiau yra dirbęs DNB banko Lietuvoje investicinės bankininkystės vadovu, Baltijos šalių rinkų vadovu, verslo bankininkystės vadovu, buvo banko valdybos nariu.

Kerli Gabrilovica, banko padalinio Latvijoje vadovė 
Beveik 20 metų vadovavimo patirtis strategijų kūrimo ir įgyvendinimo srityje. Daugiau nei 10 pastarųjų metų ji buvo smarkiai įsitraukusi į novatoriškų strategijų ir naujoviškų produktų pristatymo veiklą, buvo valdybos nare Latvijos telekomunikacijų bendrovėje „Lattelecom“.

Gunnar Toomemets, banko padalinio Estijoje vadovas 
Beveik 20 metų darbo finansų sektoriuje patirtis, pastaruosius 7 metus dirbdamas privačios bankininkystės vadovu Estijos „Swedbank“, anksčiau yra dirbęs Lizingo tarnybos vadovu, vėliau tapo  Estijos „Swedbank“ lizingo bendrovės vadovu (CEO). 

Christian Wallentin, vyriausiasis finansų pareigūnas  
Ilgametė darbo finansų sektoriuje patirtis. Anksčiau yra dirbęs Grupės verslo plėtros vadovu Nordea grupėje, dirbo įvairiose pozicijose finansinių paslaugų sektoriuje Permira ir Goldman Sachs bendrovėse, neminint kitų.

Peter Lunding, vyriausiasis informacijos pareigūnas
Informacinių technologijų specialistas ir vadovas, turintis išsamių žinių apie kapitalo rinkas ir prekybos jose technologijas, anksčiau dirbęs Nordea grupėje.

Kristina Siimar, Produktų ir pasiūlymų vadovė 
Beveik 20 metų darbo patirtis Swedbank Baltic operacijų padalinio finansų direktorės ir valdybos narės pareigose, vėliau – Efektyvumo programos vadovė grupės finansų direktoriaus biure, finansų direktore IT padalinyje, grupės projektų valdymo biure ir „Swedbank“ verslo analizės padalinio vadove Stokholme.

Hannu Saksala, vyriausiasis rizikos pareigūnas 
Sukaupta patirtis tiesioginio (front office) ir netiesioginio (back office) aptarnavimo operacijų srityje dirbant DNB grupėje kreditų vadovu Suomijoje ir kreditų pareigūnu bei patariamojo kredito komiteto Baltijos šalims ir Lenkijai pirmininku. Yra dirbęs valdybos kredito komiteto pirmininku Estijoje ir Latvijoje.

Margus Simson, skaitmeninių kanalų vadovas 
Vienas žymiausių skaitmeninės pramonės ekspertų Estijoje, turintis daugiau nei 15 metų vadovaujamo darbo patirtį elektroninių kanalų vystymo ir bankininkystės, energetikos ir IT sektoriams skirtų skaitmeninių strategijų kūrimo srityse, o taip pat ir dalyvavimo įvairiuose startiniuose projektuose patirtį. 

Luminor Group išplėstinės vadovybės komandos nariai

Tina Kukka, susijungimo valdymo komiteto (TMO) vadovė 
Patyrusi specialistė, anksčiau yra įgijusi gilių žinių valdant reorganizavimo procesus, formuojant ir valdant komandas tarptautiniu lygiu bei kuriant strategijas finansinio sektoriaus organizacijoms Baltijos regione ir už jo ribų.

Marilin Pikaro, vyriausioji atitikties pareigūnė 
Daugiau nei 15 metų patirtis tyrimų, atitikties, operacinės rizikos audito ir PPP/TFP srityse. Įgijo didelę kompetenciją konsultuojant aukščiausiąją vadovybę, projektų ir talentų valdymo srityje anksčiau dirbdamas Baltijos ir Šiaurės šalių regionuose.

Signe Lonerte, marketingo ir komunikacijos vadovė 
Gilios žinios vietinėms ir tarptautinėms organizacijoms skirtų komunikacijos strategijų planavimo ir įgyvendinimo srityje. 10 metų darbo patirtis verslo komunikacijos ir reputacijos valdymo privačiajame ir viešajame sektoriuose srityje. Anksčiau yra dirbusi Nordea komunikacijų vadove Baltijos šalims.

Mari Mõis, teisės vadovė 
Daugiau nei 15 metų teisinio darbo patirtis bankininkystės sektoriuje ir gilios žinios tarptautinio ir vietinio valdymo srityje. Keletą paskutinių buvo aktyvi DNB banko Estijoje valdybos narė, atsakinga už finansavimo ir verslo palaikymą.