Luminor pensijų fondai

II pakopos pensijų fondai

 

Pasirūpink savo ateitimi jau dabar ir gauk didesnes pajamas senatvėje. Dalį įmokų, skatindama kaupti, už tave sumokės valstybė – apie 260 eurų per metus.

Sužinok daugiau

III pakopos pensijų fondai

 

Nori pensijoje gauti 70-80 proc. dabartinio atlyginimo? Pasirūpinęs II pakopa, pradėk kaupti ir III pakopoje. Be to, valstybė skatina ir šį kaupimo būdą – iki 300 eurų per metus GPM lengvatos.

Sužinok daugiau

III pakopos pensijų fondas „Luminor tvari ateitis Index“

 

Luminor yra pirmasis Lietuvoje siūlantis III pakopos pensijų fondą, kuris seka rinkos indeksus besilaikančius aukštų ESG standartų.

Sužinok daugiau

Papildomos pensijos kaupimas darbuotojams

Ar pasirūpinote darbuotojų motyvacija?

Darbdavio finansinis skatinimas pensijos kaupimui – finansiškai patrauklus ir greitai populiarėjantis būdas darbuotojams motyvuoti. Sužinokite daugiau

Luminor pensijų fondai

Naudingos nuorodos

Luminor pensijų fondų vertės
Svarbi informacija dėl Luminor III pakopos pensijų fondų jungimo

Svarbu: Kaupdamas pensijų fonduose, patiri investavimo riziką, o tai reiškia, kad investicijų vertė gali ir kilti, ir kristi, gali atgauti mažiau negu investavai. Jei į finansines priemones investuojama užsienio valiuta, valiutos keitimo kurso pokyčiai gali turėti įtakos investicijų grąžai. Luminor investicijų valdymas investicijų grąžos, pensijų fondų pelningumo ar išmokamų anuiteto dydžių negarantuoja. Pensijų fondų praeities rezultatai negarantuoja ateities rezultatų. Prieš priimdamas sprendimą kaupti papildomą pensiją Luminor pensijų fonduose susipažink su pensijų fondų taisyklėmis, taikomais atskaitymais, investavimo strategija ir rizikos veiksniais. Pensijų fondus valdo UAB „Luminor investicijų valdymas“, įm. k. 226299280.