II

II pakopos pensijų fondai

Pasirūpink savo ateitimi jau dabar ir gauk didesnes pajamas senatvėje. Dalį įmokų, skatindama kaupti, už tave sumokės valstybė – beveik 200 eurų per metus.

Plačiau

III

III pakopos pensijų fondai

Nori pensijoje gauti 70-80 proc. dabartinio atlyginimo? Pasirūpinęs II pakopa, pradėk kaupti ir III pakopoje. Be to, valstybė skatina ir šį kaupimo būdą – iki 300 eurų per metus GPM lengvatos.

Plačiau

Svarbu: Kaupdamas pensijų fonduose, patiri investavimo riziką, o tai reiškia, kad investicijų vertė gali ir kilti, ir kristi, gali atgauti mažiau negu investavai. Jei į finansines priemones investuojama užsienio valiuta, valiutos keitimo kurso pokyčiai gali turėti įtakos investicijų grąžai. Luminor investicijų valdymas investicijų grąžos, pensijų fondų pelningumo ar išmokamų anuiteto dydžių negarantuoja. Pensijų fondų praeities rezultatai negarantuoja ateities rezultatų. Prieš priimdamas sprendimą kaupti papildomą pensiją Luminor pensijų fonduose susipažink su pensijų fondų taisyklėmis, taikomais atskaitymais, investavimo strategija ir rizikos veiksniais. Pensijų fondus valdo UAB “Luminor investicijų valdymas”, įm. k. 226299280.