Maria Elena Cappello

Maria Elena Cappello

Prie „Luminor” banko stebėtojų tarybos prisijungė Maria Elena Cappello. Šias pareigas ji eiti pradėjo liepos 1 dieną.

Maria Elena Cappello turi daugiau kaip 25 metų vadovavimo patirtį skaitmeninių technologijų, tarptautinės rinkodaros ir verslo strategijos srityse, yra inicijavusi ir įgyvendinusi didelių įmonių pokyčių ir procesų optimizavimo projektus. M. E. Cappello ėjo aukščiausio lygio pareigas įmonėje „Nokia Siemens Networks“, ji pirmininkavo rizikos, pareigų ir atlyginimų komitetams Italijos banke „Banca Monte dei Paschi di Siena“, o šiuo metu dirba bendrovių „Telecom Italia“, „Saipem“ ir „Prysmian“ valdybose.
 
M. E. Cappello yra Klimato kaitos darbo grupės Pasaulio ekonomikos forume narė.
 
„Luminor“ banko stebėtojų tarybos pirmininkas Nilsas Melngailis sako, - „Man labai malonu pasveikinti Mariją Eleną mūsų komandoje. Jos įgūdžiai ir patirtis bus neįkainojama, prisidedant prie mūsų skaitmeninės transformacijos ir prie banko „Luminor“ tikslo remti tvarų augimą Baltijos regione“.  
 
Apie „Luminor“:
„Luminor“ yra trečias pagal dydį finansinių paslaugų teikėjas Baltijos šalių bankininkystės rinkoje, 2020 kovo 31 dieną turėjęs 16 proc. indėlių ir 18 proc. paskolų rinkos dalis. 2500 „Luminor“ darbuotojų aptarnauja 900 000 klientų. 1 lygio kapitalo pakankamumo (CET1) koeficientas yra 20,5 proc., o akcininkų kapitalas sudaro 1,6 mlrd. eurų.
 
Daugiau informacijos: Indrė Baltrušaitienė

Tvarkyk savo finansus lengvai su Luminor!