Leiskite savo klientams už prekes ar paslaugas atsiskaityti pažangiai – jie bus patenkinti, o jūs klientus identifikuosite ir mokėjimus administruosite paprasčiau ir efektyviau. Efektyviai valdykite susijusių įmonių grupės lėšas, optimiziduodami likvidumo valdymą.

Lg

Luminor E‑Commerce Gateway

Pasirinkite Luminor E‑Commerce Gateway įmokų surinkimo paslaugą ir priimkite mokėjimus el. parduotuvėje be mėnesio ar aktyvavimo mokesčių.

Daugiau

Am

Atsiskaitymo mokėjimo kortelėmis paslauga

Pritraukite naujų klientų ir padidinkite savo apyvartą, suteikdami galimybę už prekes ir paslaugas atsiskaityti kortele naudojantis e. skaitytuvu.

Daugiau

Es

E. sąskaita

Tai greitesnis, patogesnis ir pigesnis sąskaitų pateikimo būdas norintiems efektyviau surinkti lėšas iš klientų – sąskaitas tiesiog pateiksite interneto banke. Gavėjai galės pasirinkti jūsų sąskaitas apmokėti ir automatiškai.

Daugiau

Ep

E. prekyba

Jūsų esamai ar būsimai e. parduotuvei pravers greita ir saugi mokėjimų sistema – e. prekyba. Visus mokėjimus klientai galės atlikti interneto banke, įprastai prisijungdami ir greitai patvirtindami iš anksto užpildytą mokėjimą.

Daugiau

Ls

Lėšų sujungimo sprendimai

Efektyviau valdykite ir kontroliuokite susijusių įmonių grupės pinigų srautus ir apyvartinio kapitalo poreikį.

Daugiau

Ei

E. identifikavimas

Su Banko e. identifikavimu įmonė gali patikimai identifikuoti vartotoją, jiems nebereikia suteikti naujų prisijungimo slaptažodžių. Šia paslauga paprasta naudotis, nes jungiamasi tokiu pat būdu kaip ir prie internetinės bankininkystės.

Daugiau

Im

Integruota mokėjimų sistema

Susiekite savo apskaitos sistemą su banko IT sistema ir visas operacijas atlikite greičiau ir patogiau, net neprisijungę prie interneto banko.

Daugiau

Br

Bridge

Vienu prisijungimu valdykite visų savo įmonių sąskaitas!

Daugiau