Luminor E‑Commerce Gateway

Įmokų surinkimo paslauga, skirta priimti mokėjimus internetu iš jūsų klientų, net ir neturint el. parduotuvės!

Kodėl verta rinktis E-Commerce Gateway?

Paprastos integravimo galimybės

Sprendimas prekybininkams, neturintiems el. parduotuvės

Jei neturite el. parduotuvės – siūlome naudotis Prekybininko portalu. Tai savitarnos portalas, kuriame pardavėjas per kelias minutes gali sukurti sąskaitą ir nusiųsti ją pirkėjui el. paštu su nuoroda apmokėjimui. Pirkėjui paspaudus „Mokėti dabar“ belieka išsirinkti patogiausią mokėjimo būdą ir atsiskaityti.

Galimi įmokų surinkimo būdai:

Kaip pradėti naudotis?

  1. Užpildykite prašymo formą ir pasirašykite sutartį. Norėdami pradėti naudotis Luminor E-Commerce Gateway paslaugomis, turite būti Luminor klientas ir turėti sąskaitą.
  2. Pasirinkite integracijos būdą – REST API arba įskiepį ir įdiekite jį savo el. parduotuvėje. Jeigu el. parduotuvės neturite ir naudosite tik Prekybininko portalą arba partnerių verskis.lt el. parduotuvės platformą, paslaugos diegti nereikia, todėl praleiskite šį žingsnį. 
  3. Išpildykite puslapio turinio ir dizaino reikalavimus pridedant reikalingą informaciją savo puslapyje. Jei savo puslapio neturite, praleiskite šį žingsnį.
  4. Informuokite, kad atitinkate reikalavimus el. parduotuvei, užpildydami ir pasirašydami patvirtinimo formą. Patvirtinimo formą reikia užpildyti ir tuo atveju, kai el. parduotuvės neturite. Tuomet aktyvuosime jums paslaugą.
  5. Pradėkite prekiauti internetu!

Svarbu!

  • Norėdami pradėti naudotis Luminor E-Commerce Gateway, turite būti Luminor klientas ir turėti sąskaitą. Tapkite klientu

Naudingos nuorodos

Kainynas
Prašymas teikti E-Commerce Gateway paslaugas
Tinklalapio turinio ir dizaino reikalavimai
Patvirtinimas, jog tinklalapis atitinka reikalavimus
E-Commerce Gateway techninė specifikacija (API)
E-Commerce Gateway paslaugų teikimo sąlygos
Dažniausiai užduodami klausimai

Prekybininko portalas

Elektroninė prekyba – lengviau!