Parduotuvėje išvydai savo svajonių pirkinį? Bet čia ir dabar įsigyti jo nepavyks? Sutaupyk, susikūręs asmeninį taupymo tikslą mūsų mobiliojo banko programėlėje. Paprastai, žaismingai ir užtikrintai.

Įgyvendink savo finansinius tikslus greičiau nei bet kada:

Pradėk savo taupymo kelionę be pastangų ir žaismingai:

1

Parsisiųsk programėlę

Parsisiųsk nemokamą mobiliąją programėlę iš Google Play arba App Store.

2

Pradėk kurti savo tikslus

Spausk ikonėlę „Mano taupymo tikslai“ ir įrašyk savo taupymo tikslą, norimą sutaupyti sumą bei datą, iki kurios nori savo tikslą pasiekti.

3

Motyvuok save

Įkelk nuotrauką, kuri įkvėps taupyti. Pavyzdžiui, svajonių automobilio ar kelionės, kuriai taupai.

4

Rinkis taupymo būdą

Taupysi fiksuotą sumą kas mėnesį? O gal, kas kartą atsiskaičius kortele, į tavo sąskaitą bus pervesta pasirinkta pinigų suma? Rinkis!

5

Stebėk progresą

Programėlėje lengvai ir greitai peržvelgsi, kaip tau sekasi taupyti, ir kursi naujus tikslus.

Naudingos nuorodos:

Paslaugos teikimo sąlygos
Paslaugos vartotojo vadovas
DUK

Panašios paslaugos: Mobilusis bankas, Kaupiamasis indėlis, E. taupyklė
Gal pravers ir: Pensija

Taupymui tavo vardu bus sukurtas kaupiamasis indėlis, kurį pildysi pasirinktu būdu: periodiniais pervedimais arba fiksuota suma nuo bet kurio atlikto mokėjimo. Taupymo tikslo suma – nuo 100 iki 15 000 Eur. Taupymo terminas – nuo 1 mėn. iki 5 metų. Kaupiamajam indėliui taikoma banko Kainyne nurodyta palūkanų norma bus pritaikyta indėlį išlaikius bent tris mėnesius. 
Indėliai iki 100 000 eurų vertės yra apdrausti VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ Lietuvos Respublikos Indėlių ir įsipareigojimų investuotojams draudimo įstatyme nustatytomis sąlygomis. Detali informacija apie indėlių draudimo sąlygas ir atvejus, kai indėliai nėra draudžiami ir kai yra taikomi indėlių draudimo išmokų mokėjimo apribojimai, pateikiama VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ interneto svetainėje www.iidraudimas.lt 
Indėlių ir investicijų draudimas