Nuo balandžio Luminor palaipsniui atsisakys šiuo metu naudojamo VISA mokėjimo kortele internete atliekamų mokėjimų patvirtinimo būdo – nebenaudosime vienkartinių saugos kodų, siunčiamų SMS pranešimais.

Šį pokyti Luminor įgyvendina dėl naujų ES reikalavimų, siekiant padidinti mokėjimo kortele internetu atliekamų atsiskaitymų saugumą. 

  1. Nuo 2020 metų balandžio atsiskaitant internetinėse prekybos vietose operaciją gali prireikti patvirtinti naudojant Luminor Interneto banką ir saugią kliento autentiškumą patvirtinančią priemonę: Smart-ID, kodų generatorių ar mobilų parašą.
  2. Elektroninis parašas, kaip autentiškumo patvirtinimo priemonė, nebus naudojamas mokėjimo kortele internete atliekamų operacijų tvirtinimui. Vietoje elektroninio parašo galėsite naudoti turimą vieną iš aukščiau išvardintų priemonių. 
  3. Privatiems klientams, kurie prie savo sąskaitos turi užsakę papildomą mokėjimo kortelę kito asmens vardu: kortelių turėtojams gali reikėti patikslinti savo asmeninius duomenis ir sudaryti sutartį su Luminor dėl Interneto banko naudojimo.
  4. Įmonių ir organizacijų vadovų dėmesiui: verslo kortelių turėtojams gali reikėti patikslinti savo asmeninius duomenis ir sudaryti sutartį su Luminor dėl Interneto banko naudojimo.

Klientai turintys savo vardo mokėjimo kortelę prie savo sąskaitos ir sudarę Interneto banko sutartį su Luminor, neturi imtis jokių papildomų veiksmų.

Jeigu su mokėjimo kortele nėra atsiskaitoma internete – jokių papildomų veiksmų imtis nereikia.

Dėl šių pokyčių patikslinome Luminor Mokėjimo paslaugų teikimo sąlygų 7.2.8. punktą, kuriame išdėstytos saugių atsiskaitymų internete vykdymo sąlygos. 

Jeigu sutinkate su pakeitimais, jums nieko daryti nereikia. Primename, kad turite teisę nesutikti su siūlomais pokyčiais ir per 60 kalendorinių dienų nuo pranešimo gavimo dienos neatlygintinai atsisakyti konkrečių paslaugų, kurių pakeitimai įgyvendinami.

Tvarkyk savo finansus lengvai su Luminor!