Informacija apie bankų susijungimą | Luminor

2016 m. rugpjūtį. „Nordea“ ir DNB pranešė apie planus sujungti bankų atliekamas operacijas Baltijos šalyse. Šis susijungimo procesas vyks kaip veiklos perkėlimas, po kurio „Nordea“ ir DNB sujungs savo bankinę veiklą Baltijos šalyse į vieną bendros nuosavybės banką Luminor Bank AB. Perkeliant veiklą, visas „Nordea“ turtas ir sutartys Baltijos šalyse bus perkelti į bendrus juridinius vienetus.

Verslo perkėlimo procesas neturės įtakos klientų aptarnavimui – viskas vyks įprastai. Klientų sąskaitos ir mokėjimai bus tvarkomi dviejose atskirose esamose pagrindinėse bankų sistemose, kol klientai kiekvienoje Baltijos šalyje bus perkelti į vieną bendrą pagrindinę banko sistemą.

Veiklos sujungimo procesas vyks keliais etapais. Pirma, Nordea Bank AB Lietuvos skyrius perkels bankinę veiklą į AB DNB banką, kuris tuo pačiu metu bus pervadintas Luminor Bank AB.

Sandorį turi patvirtinti veiklą prižiūrinčios institucijos, o jį užbaigti tikimasi 2017 m. ketvirtąjį ketvirtį netrukus po to, kai bus gauti visi reguliuojančių institucijų leidimai. Daugiau informacijos apie tikslią perkėlimo datą Nordea Bank AB Lietuvos skyrius paskelbs žiniasklaidoje ir banko interneto svetainėje, vos tik ji bus žinoma.

Po veiklos perkėlimo indėliai Luminor Bank AB bus apdrausti taikant Lietuvos indėlių draudimo sistemą, kuri atitinka ES direktyvą. Detalesnė informacija apie tai pateikiama http://www.iidraudimas.lt. Klientas, kurio indėliams taikomas toks draudimas, turi teisę nemokėdamas jokių baudų (tokių, kaip mokestis už indėlio sutarties nutraukimą nesuėjus terminui) perkelti savo indėlius su susikaupusiomis palūkanomis į kitą banką iki 2017 m. lapkričio 2 dienos.

Jei Jums kils klausimų, prašom kreiptis į „Nordea“ Informacijos centrą tel. 1554, +370 5 236 1361 ar el. paštu info@nordea.lt.

Tvarkyk savo finansus lengvai su Luminor!