Nordea Bank Lietuva ir toliau gerina būsto paskolų sąlygas
2002-10-01
Šių metų kovo 1 d. 2% sumažinęs būsto paskolų palūkanų normą ir taip paskatinęs pokyčius būsto paskolų rinkoje, Nordea Bank Lietuva ir toliau gerina būsto paskolų sąlygas.
Nuo spalio 1 d. Nordea Bank Lietuva kiekvienam klientui taikys individualią palūkanų normą, kuri bus nustatoma, atsižvelgiant į tam tikrus veiksnius, susijusius su paskola ir jos gavėju.
Bendras būsto paskolų palūkanų normų lygis išliks toks pat, tačiau dabar, kai kuriais atvejais, jos gali būti netgi mažesnės negu buvo iki šiol.
Be to, Nordea Bank Lietuva neapsiribos konkuravimu vien palūkanų srityje. Mes stengsimės kiekvienam klientui pasiūlyti kuo paprastesnį ir greitesnį sprendimą už patraukliausią kainą.
Nuo šiol gauti būsto paskolą iš Nordea Bank Lietuva bus dar paprasčiau:
Paskolą bus galima gauti ir nesukaupus lėšų pradiniam įnašui.
Jei paskolos gavėjo pajamos nėra pakankamos norimai paskolai gauti, už paskolos gavėją gali laiduoti bet kuris kitas, banko reikalavimus atitinkantis, mokus fizinis asmuo;
Jei paskolos gavėjo įkeičiamas turtas nėra pakankami norimai paskolai gauti, už paskolos gavėją gali laiduoti jo darbdavys;
Galima pradėti grąžinti paskolą net po 3 metų po jos paėmimo;