Atnaujintoje DNB mobiliojoje programėlėje – galimybė valdyti mokėjimo korteles | Luminor

Jungtinio „Luminor“ banko klientai, naudojantys DNB banko mobiliąsias programėles, nuo šiol galės jose matyti ir valdyti savo mokėjimo kortelių funkcionalumus.

Įsidiegus naujausią mobiliosios programėlės versiją, joje atsiras keli nauji funkcionalumai, kuriuos anksčiau buvo galima atlikti tik interneto banke, paskambinus arba atėjus į banko skyrių.
 
„Luminor“ banko klientai, naudojantys DNB banko programėles, nuo šiol jose galės greitai ir paprastai aktyvuoti naują mokėjimo kortelę bei gauti jos PIN kodą. Pametus kortelę, taip pat nebus privaloma skambinti į banką ar jungtis prie internetinės bankininkystės – mobiliojoje programėlėje kortelę blokuoti ir vėl aktyvuoti bus galima paspaudus vos kelis mygtukus.
 
Baigiantis kortelės galiojimo laikui, mobiliojoje programėlėje bus galima pasikeisti kortelės pristatymo būdą ir adresą. Taip pat atsiras ir bekontakčių mokėjimų įjungimo ir išjungimo funkcijos, be to, klientai galės matyti, kiek atsiskaitymų su šia kortele atliko per einamąjį mėnesį ir turės dar keletą papildomų kortelių valdymo galimybių.
 
Nauji DNB banko programėlės funkcionalumai pradės veikti iškart „Android“ arba „iOS“ sistemose atlikus programėlės atnaujinimą.
 

Tvarkyk savo finansus lengvai su DNB