Mieli klientai,
 
Informuojame, jog Lietuvos Vyriausybei nustačius griežtus reikalavimus riboti socialinius kontaktus,  banko paslaugos teikiamos įprastai, tačiau ribojamas klientų skaičius fiziniuose konsultavimo centruose.
 
Nors mūsų klientų konsultavimo skyriai veikia įprastai, siekdami sumažinti socialinius kontaktus nuo pirmadienio ribosime klientų skaičių mūsų fiziniuose skyriuose – vienu metu konsultacijos centre bus konsultuojami 5 klientai. Kitų atėjusių klientų prašysime palaukti konsultacijos už konsultacijos centro durų, laikantis tinkamo 2 metrų atstumo.
 
Mes dedame visas pastangas, kad užtikrintume mūsų darbuotojų ir klientų gerovę. Dėl šios priežasties prašome jūsų naudotis nuotolinėmis banko paslaugomis. Banko konsultantai yra pasirengę patarti jums telefonu, vaizdo skambučiu ar pokalbių programėlės pagalba.
 
Mūsų klientų konsultavimo centruose nuo pirmadienio atliekame tiktai tas operacijas, kurios negali būti atliekamos nuotoliniu būdu – pvz., suteikiama prieiga prie interneto banko, pakeičiami mokėjimo limitai ar pasirašomi svarbūs dokumentai. O taip pat esame pasiruošę konsultuoti dėl visų paslaugų visais mūsų nuotoliniais kanalais dėl vartojimo, būsto paskolų ar investicijų.
 
Jeigu vis dėlto manote, kad jums būtina apsilankyti mūsų klientų konsultavimo centre, labai prašome patikrinti informaciją mūsų interneto puslapyje arba mūsų FB paskyroje, ar nepasikeitė konsultavimo centrų darbo valandos.

Taip pat primename, kad saugotumėte savo asmeninius duomenis, kuomet jungiatės prie interneto ar mobilaus banko, jų niekam neatskleistumėte nei telefonu, nei el.paštu, naudotumėte prisijungimus tiktai oficialiuose banko kanaluose.
 
Kviečiame visus būti sąmoningais, atsiminti, kad saugodamiesi patys, saugome ir kitus žmones – ir klientus, ir banko konsultantus.
 
Mes savo ruožtu  dedame visas pastangas užtikrinti reikiamas higienos priemones skyriuose: skyrius valome dažniau nei įprastai, o skyriuose suteikiame klientams pasinaudoti papildomomis higienos priemonėmis.
 
Jeigu turite klausimų, skambinkite 1608 arba rašykite info@luminor.lt

Tvarkyk savo finansus lengvai su Luminor!