2018 m. birželio 28 d. „Luminor“ bankas gavo Europos centrinio banko (ECB) leidimą vykdyti vienos valstybės ribas peržengiantį jungimąsi Baltijos šalyse. Jungimosi metu bus visiškai integruoti „Luminor“ bankai – visą veiklą koordinuos bankas Estijoje, o bankinė veikla Lietuvoje ir Latvijoje bus vykdoma per šiose valstybėse įsteigtus skyrius. Bankų susijungimą planuojama įgyvendinti 2019 m. sausio 2 d.

Kovo 28 d. „Luminor“ bankai Baltijos šalyse pasirašė Vienos valstybės ribas peržengiančio jungimosi sutartį, o gegužės mėnesį „Luminor“ gavo ECB leidimą Latvijoje bei Lietuvoje steigti skyrius bei pradėti skyrių veiklą.

Gavęs ECB leidimą jungtis „Luminor“ bankas pradės įgyvendinti teisinius pokyčius.

Kasdieninė banko veikla nesikeičia – „Luminor“ klientai ir toliau naudosis įprastinėmis banko paslaugomis ir produktais. Apie bet kokius pasikeitimus, susijusius su banko paslaugų suvienodinimu, naujų pasiūlymų klientams pristatymu ir skaitmeninės banko sistemos patobulinimu, informuosime papildomai.

Tai dar vienas „Luminor“ žingsnis, siekiant sukurti stiprų ir efektyviai valdomą Baltijos šalių banką, orientuotą į vietos klientų poreikius.

Tvarkyk savo finansus lengvai su Luminor!