Rugsėjo 30 dieną įvykusiame neeiliniame „Luminor Bank AS“ akcininkų susirinkime buvo pritarta trijų naujų banko stebėtojų tarybos narių kandidatūroms. Tą pačią dieną tarybos nariais patvirtinti Nadimas El Gabbanis, Johanas Lilliehöökas ir Jerome‘as Mourgue D'Algue.

Nadimas El Gabbanis yra „Blackstone“ privataus kapitalo grupės vyresnysis vykdomasis direktorius. Jis daugiau nei 10 metų dirba finansinių paslaugų sektoriuje ir yra sukaupęs įvairialypės privataus kapitalo investicijų  patirties Europoje ir Pietryčių Azijos regione.

Johanas Lilliehookas yra „Blackstone“ privataus kapitalo grupės vykdomasis direktorius. Jis daugiau nei 10 metų dirba privataus kapitalo investicijų srityje Europoje ir Pietryčių Azijos regione.

Jerome‘as Mourgue D'Algue yra Abu Dabio investicijų institucijos (ADIA) privataus kapitalo departamento vadovas. Jis taip pat atsakingas už finansinių paslaugų sektorių ir yra Privataus kapitalo vykdomojo komiteto narys.

„Luminor“ skelbė, kad 60 proc. banko akcijų įsigijo privataus kapitalo investicijų fondų konsorciumas, vadovaujamas „Blackstone“.  Konsorciume taip pat dalyvauja ADIA antrinė įmonė, kiti investuotojai. „Nordea Bank AB“ ir „DNB BANK ASA“ išlaikė po 20 proc. „Luminor“ akcijų.

Tvarkyk savo finansus lengvai su Luminor!