Justas Daujotas, „Luminor“ banko elektroninės prekybos skyriaus vadovas

Justas Daujotas, „Luminor“ banko elektroninės prekybos skyriaus vadovas

„Luminor“ bankas mažmeninės prekybos tinklui „Maxima“ Latvijoje pradėjo teikti paslaugą, kuri sumažins prekybininko patiriamas sąnaudas „Luminor“ kortelių turėtojams atliekant mokėjimus parduotuvėse. Sprendimas pritaikytas visose 173 „Maxima“ parduotuvėse Latvijoje, iš viso prie „Luminor“ mokėjimo kortelių aptarnavimo paslaugos sistemos prijungta 1300 el. kortelių skaitytuvų.

„Nuolat plečiame banko teikiamų paslaugų verslui spektrą ir didžiuojamės sprendimu, kuris leidžia taupyti klientų lėšas – nuo šiol visi „Maxima“ parduotuvėse Latvijoje atsiskaitantys mūsų banko klientai mokėjimus atliks per „Luminor“ sistemą. Tai mažmenininkui padės sutaupyti nemažai kaštų, kuriuos jis patiria dėl komisinių mokesčių, kai transakcijoje dalyvauja ne viena mokėjimo įstaiga. Tokia paslauga taip pat padeda išvengti situacijų, kai įvykus techniniams nesklandumams ir nutrūkus ryšiui su vieninteliu el. skaitytuvus aptarnaujančiu banku, nė vienas pirkėjas nebegali atsiskaityti mokėjimo kortele“, - sako „Luminor“ banko elektroninės prekybos skyriaus vadovas Justas Daujotas.
 
„Rūpinimasis klientais yra „Maxima Latvija“ prioritetas, todėl džiaugiamės galėdami pasiūlyti sprendimą, dėl kurio mūsų pirkėjų apsipirkimas taps patogesnis, malonesnis ir, svarbiausia, leis taupyti kaštus. Nuolat stengiamės savo įmonėje diegti kuo draugiškesnius vartotojui sprendimus, prisidedančius prie teigiamos jų patirties mūsų parduotuvėse – tai ir tokie skaitmeniniai sprengimai kaip „Scan & Go“ bei skaitmeninis čekis, be to, visose mūsų parduotuvėse Latvijoje teikiame prioritetą aukštos kokybės produktams už nedidelę kainą. Puiku, kad bendradarbiaudami su partneriais galime kurti naujus sprendimus“, – pažymi Olga Bondare, „Maxima Latvija“ finansų direktorė.

Apie „Luminor“
„Luminor“ yra pirmaujantis nepriklausomas bankas Baltijos šalyse ir trečias pagal dydį finansinių paslaugų teikėjas regione. Mes aptarnaujame asmenų, šeimų ir verslo finansinius poreikius. Kaip ir mūsų namų rinkos – Estija, Latvija ir Lietuva – mes esame jauni, dinamiški ir žvelgiantys į ateitį.

Daugiau informacijos: Agnė Mažeikytė

Tvarkyk savo finansus lengvai su Luminor!