Georg Kaltenbrunner

Georg Kaltenbrunner

„Luminor“ stebėtojų taryba spalio 10 d. naujuoju banko valdybos nariu ir vyriausiuoju rizikos pareigūnu išrinko Georg Kaltenbrunner. Jis šias pareigas perima lapkričio 1 d. iš Hannu Saksala.

„Šiame pokyčiu etape mūsų pagrindinis tikslas sėkmingai juos užbaigti ir sukurti tinkamą pagrindą ilgalaikei plėtrai. Sukaupta Georg patirtis rodo, kad jis puikiai papildys banko vadovų komandą, todėl džiaugiuosi galėdamas pasveikinti prisijungus prie banko”, - sako Erkki Raasuke, „Luminor“ vadovas.
 
Georg Kaltenbrunner teigia vertinantis suteiktą pasitikėjimą kartu kurti Baltijos šalyse pirmaujantį banką. „Luminor“ yra svarbus rinkos žaidėjas, tačiau gali greitai keistis ir diegti naujoves. Mano nuomone, „Luminor“, kaip nepriklausomas Baltijos šalių bankas, yra labai svarbus Europos regiono finansų sistemai”, - teigia naujasis banko rizikos vadovas.
 
G. Kaltenbrunner turi beveik dvidešimties metų patirtį bankų sektoriuje ir ypač gilią vadovavimo, valdymo ir rizikų vertinimo patirtį. Jis anksčiau ėjo atsakingas pareigas banke „Nordea“ rizikos valdymo, finansų ir iždo strategijų, planavimo, pertvarkymo, pagrindinių strateginių projektų ir operacijų valdymo srityse.
 
G. Kaltenbrunner taip pat yra „Nordea Funds Ltd“ – didžiausios Šiaurės šalių fondų valdymo įmonės –valdančios 100 mlrd. eurų turto, direktorių tarybos narys. Naujasis „Luminor“ rizikos vadovas turi Londono verslo mokyklos finansų daktaro laipsnį bei Londono ekonomikos mokyklos apskaitos bei finansų magistro laipsnį.
 
„Luminor“ stebėtojų taryba į banko valdybą taip pat išrinko Marilin Pikaro ir Indrek Heinloo. Marilin Pikaro šiuo metu yra „Luminor“ atitikties pareigūnė, o Indrek Heinloo - projektų valdymo biuro vadovas. Naujieji nariai į valdybą išrinkti, atsižvelgiant į jų užimamų pozicijų svarbą strateginėje banko plėtroje.

Tvarkyk savo finansus lengvai su Luminor!