Baltijos šalių bankas „Luminor“ pasirinko partnerius, kurie pasiūlys vieningą rinkų ir iždo operacijų sprendimą Baltijos šalyse. „Siena“ pavadintą sprendimą banke diegs programinės įrangos ir IT paslaugų bendrovė „Eurobase“. Šis sprendimas taps atspirties tašku, leisiančiu bankui ateityje pasiūlyti skaitmeninius sprendimus jau galutiniam vartotojui.

Po intensyvaus atrankos proceso „Luminor“ „Siena“ įvertino kaip išsamiausią sprendimą, kuris geriausiai tenkina banko ir klientų reikalavimus.

Džiaugiamės užmegzdami partnerystę su „Eurobase“. Jie aiškiai suprato mūsų tikslus, buvo itin operatyvūs, todėl partnerystę planuojame išplėsti ir diegiant vieningus iždo ir finansų rinkų prekybos procesus,

– komentuoja Mindaugas Tutlys, „Luminor“ taupymo ir rinkų produktų departamento vadovas.

„Eurobase“ didžiuojasi galėdama dirbti su „Luminor“ –  banku, kuris turi dviejų didžiausių Šiaurės šalių bankų paramą ir nori kilstelėti savo mažmeninę ir verslo bankininkystę į naują lygmenį. Nekantraujame pradėti bendradarbiavimą bei padėti „Luminor“ pasiekti užsibrėžtus strateginius tikslus“,

– sako Joe Locke, „Eurobase Banking Solutions” vykdomasis direktorius.

„Eurobase“ daugiau nei 30 metų verslui teikia turto valdymo, prekybos ir pardavimo sprendimus įmonėms, padėdama jiems pirmauti rinkoje ir atitikti reguliavimo pokyčius. „Eurobase“  sprendimai suteikia išskirtinę klientų patirtį ir galimybę minimaliais ištekliais papildyti savo paslaugas.  Daugybei bendrovių ir institucijų pasirinkus „Siena“ sprendimą, bendrovė tapo vienu patikimiausių tokių sprendimų teikėjų rinkoje.

Tvarkyk savo finansus lengvai su Luminor!