„Luminor“ bankas pardavė dukterinę nekilnojamojo turto (NT) tarpininkavimo bendrovę UAB „Luminor būstas“ NT paslaugų įmonių grupei „Resolution Holdings“, kuri valdo prekių ženklus „Newsec“ ir „Re&Solution“. UAB „Luminor būstas“ juridinis pavadinimas bus keičiamas į UAB „Resolution“, o prekės ženklas – į „Re&Solution“.

Pasak „Luminor“ banko Lietuvos skyriaus vadovo Andriaus Načajaus, toks banko veiklos efektyvinimas yra strateginis žingsnis, nes „Luminor būstas“ buvo vienintelė „Luminor“ grupės Baltijos šalyse dukterinė įmonė, užsiimanti nekilnojamojo turto tarpininkavimo veikla. 

“Mes kuriame naujos kartos banką Baltijos šalyse, - sandorį komentuoja Andrius Načajus. – Todėl norime sutelkti pastangas į pagrindines mūsų veiklos sritis – paslaugų skaitmeninimą, efektyvų klientų aptarnavimą, modernių banko produktų plėtrą. Dėkojame įmonės darbuotojams, kurie dėjo daug pastangų, kad šios įmonės veikla būtų sėkminga, taip pat ir partneriams, su kuriais palaikėme efektyvius ir darbingus ryšius. Esu įsitikinęs, kad mūsų darbuotojai, įsilieję į „Resolution holdings“ gretas, pasieks tikrai įspūdingų rezultatų“. 
Pasak „Resolution Holdings“ generalinio direktoriaus Baltijos šalyse Ugniaus Meidaus, NT agentūros „Luminor būstas“ įsigijimas yra strateginis grupės žingsnis, siekiant užimti lyderio pozicijas ne tik komercinio, bet ir gyvenamojo būsto rinkoje. 

„Šiuo sandoriu siekiame stiprinti grupės veiklą gyvenamojo būsto segmente ir suteikti impulsą tolimesniam jo augimui. Iki šiol buvome susitelkę į komercinio NT sektorių, kuriame su „Newsec“ prekės ženklu tapome vienu iš lyderių rinkoje. Dabar tokį ambicingą tikslą keliame ir „Re&Solution“ gyvenamojo būsto komandai. Neabejoju, kad ilgametė „Luminor būsto“ specialistų patirtis kartu su mūsų grupės įdirbiu NT srityje padės sukurti sinergiją ir išauginti labai stiprų rinkos žaidėją“, - sako U. Meidus.

Po įsigijimo bendrovės komandą sudarys virš 40 gyvenamojo būsto konsultantų. Jai vadovaus ir vienu iš įmonės partnerių taps Audrius Gudanavičius, kuris pastaruosius 5 metus ėjo „Luminor būstas“ direktoriaus pareigas. Įmonės filialai veiks Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Įmonės veiklos profilis nesikeis – toliau bus dirbama su gyvenamojo būsto pardavimais pirminėje ir antrinėje rinkoje, o prie esamų paslaugų klientams papildomai bus pasiūlytas gyvenamojo būsto vertinimas. Naujoje bendrovėje taip pat numatoma stiprinti rinkos analizės ir rinkodaros kompetencijas. 

Iki šiol UAB „Luminor būstas“ valdytus komercinio NT projektus perims „Newsec“ komanda. 

Tvarkyk savo finansus lengvai su Luminor!