© www.adventica.lt

© www.adventica.lt

Palengva švelninat karantino sąlygas, jau birželį savo veiklą Vilniuje palaipsniui pradės unikalus šeimos pramogų parkas „Adventica“, kurio įrengimui bankas „Luminor“ suteikė 350 tūkst. eurų paskolą. Tai pirmasis tokio pobūdžio pramogų parkas Lietuvoje, kuris skirtas ne tik vaikams, bet ir suaugusiems.

“Parko “Adventica” įkūrimą finansavome jau prasidėjus karantinui. Mums svarbu, kad verslai kurtųsi ir veiktų ir sudėtingais laikotarpiais, džiaugiamės, kad radome abipusiai naudingus sprendimus. Pramogų parkui įdiegėme savo elektroninės komercijos įrankį “E-Commerce Gateway”, kad sklandžiai užtikrintumėme pirkėjų atsiskaitymus. Šiuo įrankiu siūlome iki rugsėjo nemokamai naudotis visoms smulkioms ir vidutinio dydžio įmonėms”, – sako “Luminor” banko Verslo klientų skyriaus vadovas Lietuvoje Vytis Žegužauskas.
 
Nors dėl karantino parkas dar negali įsileisti pramogautojų, tačiau žaidimų ir pramogų erdvės jau visiškai įrengtos. Laikantis visų saugumo ir sveikatos reikalavimų tikimasi veiklą pradėti birželį. Parko įkūrėjų teigimu, šiuo sudėtingu laikotarpiu buvo svarbu, kad bankas nenusigręžė nuo verslo ir padėjo įgyvendinti projektą.
 
„Luminor“ pagalba mums buvo svarbi, kadangi be skolinto kapitalo nebūtumėme įgyvendinę šio projekto. Išskirtumėme ir žmogiškuosius veiksnius – banko darbuotojai atsižvelgė ir į mūsų situaciją, ir į verslo specifiką. Be to, beveik visas paslaugas bankas atliko nuotoliniu būdu - tai leido mums visą dėmesį skirti projektui. Karantinas apsunkino pramogų parko startą, tačiau sieksime, kad tai taptų viena mėgstamiausių laisvalaikio praleidimo vietų Lietuvoje“, – sako parko „Adventica“ direktorius Vytenis Benetis.
 
Šeimos pramogų parkas „Adventica“ įsikūręs prekybos centre “Ozas”. Jame įrengtos devynios pramogų ir laisvalaikio erdvės, kuriose sau veiklos atras visi šeimos nariai – nuo mažų vaikų iki aktyvų sportinį gyvenimą propaguojančių suaugusiųjų. Specifinė parko detalė ta, kad norintiems neatitrūkti nuo darbų tėvams čia yra įrengtos ir darbo vietos.

Tvarkyk savo finansus lengvai su Luminor!