Bankas „Luminor“ pasirašė sutartį su INVEGA kitą savaitę pradės teikti paskolas verslui, nukentėjusiam nuo COVID‑19 pandemijos. Bankas prisidės įgyvendinant priemonę „Portfelinės garantijos paskoloms 2“ ir iš viso pagal ją galės paskolinti daugiau nei 53 mln. eurų.

INVEGOS „Portfelinė garantija paskoloms 2“ yra skirta su lėšų trūkumu susidūrusioms smulkioms, vidutinėms ir didelėms įmonėms. Ja siekiama padidinti paskolų prieinamumą įmonių likvidumui pagerinti.

„Matome ir suprantame iššūkius, su kuriais susiduria verslas, todėl jau pačioje karantino pradžioje patvirtinome savo pagalbos priemonių paketą, taip pat jaučiame pareigą jungtis prie valstybės inicijuojamų programų. Nuo kovo mėnesio paskelbto karantino pradžios jau priėmėme sprendimų dėl paskolų ir lizingo įsipareigojimų įmokų atidėjimo verslui už daugiau nei 220 milijonų eurų, nuosekliai tai darysime ir toliau. Esame pasirengę bendradarbiauti su verslu ne tik sprendžiant likvidumo problemas, bet ir skolinant lėšų naujiems projektams“, - sako Jonas Urbonas, „Luminor” Verslo bankininkystės departamento vadovas Lietuvoje.

Pagal sutartį, “Portfelinės garantijos paskoloms 2” priemones bankas „Luminor” taikys ir naujoms, ir jau esamoms paskoloms. Garantuotos paskolos gali būti teikiamos ne ilgesniam kaip 6 metų laikotarpiui.

Ši finansinė priemonė taikoma smulkiojo ir vidutinio verslo subjektams bei didelėms įmonėms, kurios pernai sėkmingai vykdė savo veiklą, tačiau turi sunkumų dėl COVID‑19 protrūkio.

Apie „Luminor“: „Luminor“ yra trečias pagal dydį finansinių paslaugų teikėjas Baltijos šalių bankininkystės rinkoje, 2019 m. pabaigoje turėjęs 16,6 % indėlių ir 18,7 % paskolų rinkos dalis. 2500 „Luminor“ darbuotojų aptarnauja 940 tūkst. klientų. 1 lygio kapitalo pakankamumo (CET1) koeficientas yra 19,7 %, o akcininkų kapitalas sudaro 1,6 mlrd. Eur.

Daugiau informacijos:
Vaidotas Vyšniauskas
+370 612 73474
v.vysniauskas@publicum.lt

Tvarkyk savo finansus lengvai su Luminor!