Sausio 31-oji bus paskutinė Christian Wallentin, vyriausiojo finansų vadovo (CFO) ir valdybos nario darbo diena „Luminor“.

Kol bus paskirtas naujasis finansų vadovas, šias pareigas laikinai perims Tina Kukka, vadovaujanti Transformacijos valdymo tarnybai (Transformation management office). 

„Christianas atliko reikšmingą vaidmenį sėkmingai sujungiant „Nordea’s” ir DNB verslus Baltijos šalyse bei kuriant vidinę „Luminor“ finansinės organizacijos kultūrą. Jo, kaip vadovo, indėlis yra labai svarbus kuriant „Luminor“ strategiją ir viziją. Todėl norime jam padėkoti už atsidavimą darbui šiais pokyčių metais ir palinkėti jam sėkmės tolesnėje profesinėje karjeroje”, - sako Erkki Raasuke, „Luminor“ vadovas.

„Įgyvendinau tai, ką buvau užsibrėžęs, įskaitant bankų sujungimą, stabilizavimą po sujungimo ir „Luminor“ naujos organizacijos pagrindų kūrimą. Laikas eiti pirmyn. Priimti sprendimą pasitraukti buvo sunku, nes skyriau visą savo energiją „Luminor“ gerovei. Tačiau žinau, kad tai yra teisingas žingsnis, nes noriu skirti daugiau laiko savo šeimai Švedijoje“, - sako Ch. Wallentin.

Ch. Wallentin pasitraukimas neturės įtakos „Luminor“ strateginiams ar finansiniams tikslams.

Tvarkyk savo finansus lengvai su Luminor!