„Luminor“ pradeda veiklą Baltijos šalyse | Luminor

2016 metų rugpjūtį DNB ir „Nordea“ bankai sutarė sujungti savo veiklą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, sukurdami naują finansinių paslaugų teikėją šiame regione. Susitarimą patvirtinus rinką prižiūrinčioms institucijoms, jis buvo įgyvendintas šiandien.

„Luminor“ bus trečias didžiausias finansinių paslaugų teikėjas Baltijos bankininkystės rinkoje, turintis 16 proc. indėlių ir 23 proc. paskolų rinkos dalį. Bankas suvienys apie 350 tūkst. „Nordea“ ir apie 930 tūkst. DNB klientų. „Luminor“ dirbs apie 3000 darbuotojų, bankas turės apie 15 mlrd. eurų turto. Bendras „Luminor“ paskolų portfelis, įskaitant paskolas privatiems ir verslo klientams, sieks apie 12 mlrd. eurų, indėliai sieks 9 mlrd. eurų. „Luminor“ banko 1 lygio kapitalo rodiklis sieks 17% arba 1.6 mlrd. eurų.

Jungtiniame banke „Nordea“ ir DNB turės vienodas balsavimo teises, „Nordea“ turės 56 proc., DNB 44 proc. ekonominės nuosavybės lygį, atspindintį banko įnašo santykinę nuosavybės vertę jungtiniame banke sandorio užbaigimo metu.

Spaudos konferencija

Laikas: 2017 metų spalio 2 d., 12 val. Registracija prasideda 11 val. Dėl saugumo reikalavimų, turėkite su savimi asmens tapatybės kortelę.

Vieta: „Luminor“ būstinė Rygoje, Skanstes g. 12

Nils Melngailis („Luminor Group“ AB Direktorių Tarybos pirmininkas) ir Erkki Raasuke („Luminor Group“ AB vykdomasis direktorius) pristatys „Luminor“ strategiją ir planus artimiausioje ateityje bei vėliau. Po spaudos konferencijos bus galima užduoti jiems klausimus arba surengti papildomus interviu.

Pristatymas vyks anglų kalba ir bus gyvai transliuojamas per www.luminor.lt.

Norintys dalyvauti spaudos konferencijoje, susisiekite: Signe Lonerte, „Luminor Group“ marketingo ir komunikacijos vadovė, signe.lonerte@luminorgroup.com, +371 29116146.

Tvarkyk savo finansus lengvai su DNB