Smarkiai augant mokėjimo kortelių populiarumui, natūraliai didėja ir poreikis užtikrinti saugų kortelių naudojimą. Tai aktualu savo vaikams sąskaitas atidariusiems tėvams, pandemijos metu įpratusiems pirkti internete ar aktyviai keliaujantiems, taip pat ir tiems, kurie nerimauja dėl sukčių atakų. Todėl „Luminor“ bankas nuolat aktyviai ieško papildomų galimybių apsaugoti savo klientus bei jų pinigus, užtikrinant tokį patį kortelių panaudojimo patogumą.

Bendradarbiaudamas su ne gyvybės draudimo bendrove „Compensa Vienna Insurance Group“, „Luminor“ bankas pristato paslaugą „Saugu+” bei suteikia savo klientams galimybę papildomai apdrausti mokėjimo kortelę saugumo draudimu. Apdraudus kortelę šiuo draudimu, papildoma apsauga galioja atsiskaitant kortele, ją keičiant ir pristatant savininkui.

Ši kortelė suteikia papildomą saugumą tiek keliaujant, tiek kasdieniame gyvenime. Pametus paslauga „Saugu+“ apdraustą kortelę, ji keičiama ir kurjerio pristatoma vos per keletą dienų nemokamai bet kur pasaulyje. Kortele atlikti neteisėti mokėjimai draudžiami iki 3000 eurų per metus. Žala kompensuojama, jei kortele buvo atlikti apgaulingi nepatvirtinti mokėjimai iki 50 eurų (bekontaktės ar elektroninės prekybos operacijos, kai autentifikavimas nereikalingas) bei tais atvejais, kai apgaulinga operacija patvirtinta PIN kodu, Smart‑ID, mobiliuoju parašu, atsiskaitant mobiliąja pinigine ar kitu autentifikacijos metodu.

Draudimo apsauga negalioja tik tais atvejais, kai klientas pats neatsargiai elgėsi su savo kortelės duomenimis, pavyzdžiui, pasidalino jais su sukčiais skambučiu ar SMS, atskleidė savo duomenis spustelėjęs ant trečiųjų asmenų atsiųstos nuorodos parduodamas daiktus ar prekes bei kitais panašiais neatsargumo atvejais.

„Rūpinamės klientų finansiniu saugumu, tad atvejai, kai banko klientai nukenčia nuo finansinių sukčių, mums itin skaudūs, todėl ne tik stengiamės užkirsti kelią sukčiavimui ir klientams kuo geriau komunikuoti apie galimas apgaulingas schemas, bet ir siūlome papildomą mokėjimo kortelės apsaugą. Ji padės tiek jei kelionėje bus pavogta piniginė, tiek sudėtingesniais sukčiavimo atvejais ir užtikrins operatyvų pakeistos mokėjimo kortelės pristatymą per itin trumpą laiką iki pat kliento durų“, - sako „Luminor“ banko mokėjimo kortelių produkto vadovė Reda Skersytė.

„Luminor“ klientai paslaugą „Saugu+“ naujai užsakomai kortelei gali užsisakyti „Luminor“ interneto banke, dabar jau turimai kortelei – susisiekę su „Luminor“ klientų aptarnavimo centru.

Tvarkyk savo finansus lengvai su Luminor!