Didžiausias Baltijos šalyse inovacijų festivalis Login 2018 birželio 7-8 dienomis įkurs tarptautinę technologijų, kūrybiškumo ir verslumo erdvę pačiame Vilniaus centre. Didžioji dalis šių metų festivalio pranešėjų – užsienio šalių ekspertai, į Login 2018 pakviesti specialiai suburtos festivalio ambasadorių komandos.

Pasak festivalio partnerio Luminor banko vadovo Andriaus Načajaus, Login yra žinių, idėjų ir įdomių žmonių klubas,  kurio vertę galima matuoti tiek išgirstais pranešimais, tiek naudingomis pažintimis festivalio užkulisiuose.  „Bendraujant čia galima papildyti idėjų aruodą, gauti naudingų patarimų ar rasti bendraminčių savo idėjoms įgyvendinti. Tai labai svarbu ir bankams, kurie dar niekada nebuvo tokie atviri naujovėms ir technologijų diktuojamiems pokyčiams“, – sakė Andrius Načajus.
 
„Sėkmingos inovacijos remiasi technologijomis, jų unikalumą nulemia kūrybiškumas, o naudingumą – verslumas. Būtent šių trijų sričių sąveikai, intensyviam skirtingų profesijų dalyvių bendravimui festivalio metu skirsime ypatingą dėmesį“, – sako Login 2018 direktorė Indrė Blauzdžiūnaitė-Chevalier.
 
Formuodama programą, Login 2018 komanda pasitelkė tarptautinį ambasadorių tinklą – atskirų industrijų profesionalus, kurie identifikavo aktualiausias savo srities temas ir skaityti pranešimų į Lietuvą pakvietė žinomus ekspertus. Renginio metu savo mintis apie bankininkystės ateitį išsakys ir Jevgenijs Kazanins, Luminor Kasdieninių paslaugų vadovas Baltijos šalims.
 
Daugiau nei šimtas festivalio pranešimų suskirstyti į 8 temas: blockchain, robotika ir dirbtinis intelektas, miestų mobilumas, finansų technologijos, turinio kūrimas, dizainas, kūrybinis įkvėpimas, visuomenė. Apie kiekvieną šių temų bus kalbama per technologijų, kūrybiškumo ir verslumo prizmę.
 
Login 2018 įsikurs pačiame Vilniaus centre – Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, Kongresų rūmuose bei erdvėse tarp šių dviejų kultūros centrų.
 
Skirtingose, bet nenutolusiose erdvėse pasklidusiame Login 2018 šiemet bus itin lengva susigaudyti ir patogu dalyvauti: sukurta funkcionali mobilioji aplikacija, parengtos bendravimą skatinančios erdvės.
 
Programėlės funkcija „Networking by Luminor“ funkcija leis kiekvienam Login dalyviui susikurti unikalų ir išsamų profesinį profilį, peržiūrėti kitų lankytojų paskyras, filtravimo funkcija padės rasti ir tiesiogiai bendrauti su jam svarbiais žmonėmis, taip pat bus galima pasinaudoti funkcija, kuri tinkamiausius kontaktus pasiūlys  pagal interesus, veiklą ar profesiją. 

Programėlės dėka susipažinę dalyviai pokalbiui akis į akį galės susitikti itin patogioje aplinkoje – specialioje banko „Luminor Networking Lounge“ erdvėje, įrengtoje Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro kavinėje. „Kas žino, galbūt šioje kūrybos prisodrintoje erdvėje gims bent vienas būsimas verslo „vienaragis“, – viliasi Luminor vadovas.

Giedrė Bielskytė
Komunikacijos vadovė

 

Tvarkyk savo finansus lengvai su Luminor!