Nuo šiol pervedimai užsienio valiuta „Luminor“ banko klientams Lietuvoje ir Latvijoje į buvusias DNB sąskaitas nuo šiol keliauja per naujai sukurtą bankų korespondentų tinklą.

Pervedimus JAV doleriais (USD) „Luminor“ per „Citibank“ pradėjo nukreipti nuo spalio pradžios. Šią savaitę „Luminor“  pradėjo dirbti su „UniCredit“, „Citibank“ „Commerzbank“, „PKO Bank“, „Bank Pekao“ ir „Nordea“ dėl kitų 11 valiutų. Tai reiškia, kad „Luminor” užbaigė formoti nepriklausomą korespondentinės bankininkystės tinklą, kuriuo vyks pervedimai iš viso 14 valiutų.
 
Pasikeitus bankams korespondentams, keičiasi ir „Luminor“ tarptautinių pervedimų rekvizitai. Apie mokėjimų rekvizitų pasikeitimus klientai raginami pranešti verslo partneriams ir kitiems pinigų siuntėjams, idant įeinantys mokėjimai nevėluotų.
 
Lietuvoje LuminorIDNB interneto banko vartotojams bankas pranešė apie mokėjimo rekvizitų pasikeitimus 11 valiutų (AUD, CAD, CHF, CZK, DKK, EUR, HUF, JPY, PLN, SEK ir USD).
 
Latvijoje LuminorIDNB interneto banko vartotojams pranešta apie mokėjimo rekvizitų pasikeitimus 12 valiutų (AUD, CAD, CHF, CZK, DKK, EUR, HUF, JPY, PLN, SEK, RUB ir USD).
 
Išsamų bankų korespondentų sąrašą galima rasti čia.

Tvarkyk savo finansus lengvai su Luminor!