Luminor bankas vienas pirmųjų Lietuvoje prisijungė prie „Įvairovės chartijos“ – iniciatyvos, kurios tikslas mažinti diskriminaciją ir skatinti įvairovę bei lygias galimybes darbo vietoje.

„Tokios vertybės kaip tolerancija ir pagarba kitokiam yra pamatinės, jos dažniausiai formuojasi šeimoje. Žmogus, atėjęs dirbti į organizaciją, šias vertybes dažniausiai atsineša su savimi. Bankas nėra savaime veikianti institucija, bankas – tai yra jame dirbantys žmonės. Siekiame, kad visa mūsų komanda puoselėtų bendras vertybes ir gebėtų dirbti įvairialypėse komandose. Tai praturtina mus kaip žmones, profesionalus ir atsakingus piliečius. Prisijungę prie iniciatyvos mes dar labiau pabrėžiame savo vertybinę kryptį” , –  Agnė Ignotienė, Luminor personalo vadovė.
 
„Įvairovės chartija“ – tai Europos Komisijos iniciatyva, kuri egzistuoja daugiau nei 20-yje ES šalių.
 
„Daugybė tyrimų rodo, kad įmonės, kurios savo veikloje vadovaujasi lygybės ir įvairovės principais, geriau išnaudoja verslo potencialą. Skirtingos komandos narių patirtys ir gebėjimai padeda geriau suprasti įvairias klientų grupes, pamatyti skirtingas perspektyvas, priimti kokybiškesnius sprendimus. Taigi, tokios įmonės ne tik prisideda prie socialinės pažangos plėtojimo ir atskirties mažinimo, bet ir pasiekia geresnių verslo rezultatų. Tai puikiai iliustruoja ir prie Chartijos jau prisijungusių įmonių sąrašas,“ – komentuoja vienas iš Įvairovės chartijos Lietuvoje steigėjų atstovų dr. Karolis Žibas.
 
Prie Chartijos Lietuvoje jau prisijungė beveik 30 įmonių, tarp jų – Luminor, Telia Lietuva, Barclays operacijų centras Lietuvoje, Lietuvos oro uostai, Rimi Lietuva ir kitos.
 
„Vilmorus“ atlikta gyventojų apklausa rodo, jog daugiau kaip pusė (57 proc.) gyventojų yra asmeniškai patyrę diskriminaciją dėl amžiaus įsidarbindami. Daugiau nei trečdalis (37 proc.) mano, kad Lietuvoje paplitusi diskriminacija darbo vietoje dėl negalios, o 23 proc. – dėl lyties.

Tvarkyk savo finansus lengvai su Luminor!