Marijampolės gyventojams finansinės konsultacijos būsto įsigijimo, investavimo ir verslo finansavimo klausimais nuo šiol teikiamos „Luminor” susitikimų erdvėje. Profesionalūs konsultantai gyventojus ir verslo atstovus priims iš anksto rezervavusius laiką, todėl į susitikimą banke tam tikrai valandai užsirašę klientai galės būti tikri, kad atvykę į „Luminor” nelauks eilėje. Tai atvers galimybę susiplanuoti susitikimą su finansų patarėju, pavyzdžiui, pertraukos darbe metu.

Susitikimų erdvė: čia nėra eilių, bet yra kavos jums

Klientai, paskambinę trumpuoju numeriu 1608 arba sutarę su banko konsultantu, jau gali rezervuotis laiką gyvai arba vaizdo konsultacijai. Susitikimų erdvėje yra ir savitarnos zoną, kurioje visą parą galima pasiimti ar įnešti grynųjų pinigų bei pasinaudoti interneto banko paslaugomis.
 
Tuo metu verslininkai, paskambinę numeriu 1608, susitikimų erdvę gali rezervuoti ir asmeniniams susitikimams su verslo partneriais. „Luminor“ susitikimų erdvė įsikūrusi tose pačiose patalpose, kuriose veikė banko konsultacijų centras.
 
„Susitikimų erdvė orientuota į vieną svarbiausių dalykų gyvenime – laiką. Šioje vietoje sujungėme du klientų itin vertinamus dalykus – galimybę asmeniškai tvarkyti finansinius reikalus bei, esant poreikiui, čia pat gauti banko patarimą“, – paaiškina Jūratė Martišienė, „Luminor“ Susitikimų erdvės Marijampolėje vadovė.
 
Ji primena, kad „Luminor“ klientai visas pagrindinės bankines operacijas jau ir dabar gali atlikti internetu – pervesti pinigų, kreiptis paskolos, padėti indėlį. Šios operacijos internetu trunka mažiau nei 5 minutes ir dar trumpiau „Luminor“ programėlėje išmaniajame telefone.
 
DAŽNIAUSI KLIENTŲ KLAUSIMAI APIE SUSITIKIMŲ ERDVĘ
 
Noriu gauti finansinę konsultaciją dėl indėlio, investicijų ar būsto paskolos. Ką man daryti?
Paskambinkite trumpuoju numeriu 1608 arba tiesiai banko konsultantui ir rezervuokite susitikimo su finansų patarėju laiką. Sutartą valandą atvykite į konsultaciją ir aptarkite rūpimus klausimus su konsultantu.
 
Ar naudojimuisi savitarnos zonos paslaugomis reikalinga rezervacija?
Išankstinė rezervacija reikalinga norint gauti banko specialisto konsultaciją. Savitarnos zona klientams atvira visą parą. Savitarnos paslaugomis (interneto banku ir bankomatu) galite naudotis bet kuriuo jums patogiu metu.
 
Ar banko specialistas gali atlikti pavedimą iš mano sąskaitos į kitą sąskaitą?
Susitikimų erdvėje finansų patarėjas teikia konsultacijas taupymo, indėlių, pensijų, investavimo ir kitais bendrais klausimais. Banko konsultantas už jus neatliks mokėjimo pavedimo, tačiau gali padėti ir paaiškinti kaip tai atlikti savarankiškai interneto banke.
 
Ar banko konsultantas gali išgryninti pinigus iš mano sąskaitos?
Banko konsultantas neatlieka grynųjų pinigų operacijų, tačiau gali paaiškinti, kaip išsigryninti (arba įnešti) pinigus, naudojantis bankomatu.

Tvarkyk savo finansus lengvai su Luminor!