Kalėdinis šurmulys vis labiau persikelia į skaitmenines erdves, technologijos pagelbėja ir darant gerus darbus. „Luminor“ prisijungė prie bendros iniciatyvos, kuri leis bekontakčiais mokėjimo įrenginiais, esančiais kai kuriose prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvėse, paaukoti lėšų organizacijai „SOS vaikų kaimai“.

Norint paaukoti, pirkėjui tereikės kortele priliesti įrenginį ir „SOS vaikų kaimams“ bus pervestas 1 euras. Aukojimų skaičius nėra ribojamas. Bekontakčius aukojimo įrenginius nuo šiol galima rasti dešimtyje didžiųjų „Maxima“ parduotuvių.

„Bendraudami su „SOS vaikų kaimais“ išgirdome pastebėjimą, kad vis daugiau žmonių nesinešioja grynųjų pinigų, tad parduotuvėse jie negali paremti vaikų, nors tai padaryti ir norėtų. Supratome, kad galime prisidėti prie kilnaus tikslo suteikdami galimybę skirti paramą mokėjimo kortele. Aukojimo procesas labai greitas ir patogus – tereikia priglausti bekontaktę kortelę prie specialiai tam skirtų bekontakčių mokėjimo įrenginių ir 1 euro parama jau skirta. Kitose Vakarų Europos šalyse tokia paramos skyrimo praktika labai populiari, tad tikimės, kad ir Lietuvoje, artėjant šventiniam laikotarpiui, dosnių ir geranoriškai nusiteikusių žmonių bus išties labai daug“, – sako „Luminor“ e. prekybos produktų skyriaus vadovas Justas Noreika.

„Nepriežiūrą, emocinį ar fizinį smurtą patyrusiems vaikams reikia nuolatinės ir ilgalaikės pagalbos – psichologų, specialiųjų pedagogų ir kitų specialistų - kiekvieną dieną iki tos dienos, kai jie taps savarankiškais piliečiais. Labai svarbu, kad juos suptų ne tik mūsų organizacijos rūpestis, valstybės dėmesys, bet ir atsakingo verslo pagalba. Taip veikdami mes vieną dieną suprasime, kad šie vaikai yra visų mūsų vaikai“, – kalba L.Pakalkaitė, „SOS vaikų kaimai Lietuvoje“ vadovė.

„Deja, ne visi vaikai gali džiaugtis vaikyste be rūpesčių, tačiau visi nusipelno turėti sąlygas užaugti savimi pasitikinčiais visuomenės nariais. Tam reikalinga mūsų visų parama. „SOS vaikų kaimai“ atlieka didžiulį darbą, kad be tėvų augantys vaikai turėtų kuo geresnes sąlygas įgyti reikiamus įgūdžius, lavinti savo gebėjimus ir pasiruošti savarankiškam gyvenimui. Prisidėti prie šio kilnaus tikslo mūsų pirkėjai nuo šiol galės dar paprasčiau“, – teigia „Maximos“ generalinė direktorė Kristina Meidė.

„SOS vaikų kaimo“ vaikams suaukojamos lėšos skiriamos vaikų kasdieniams poreikiams, specialistų pagalbai, dienos centrų išlaikymui ir naujų globos namų atidarymui.

Tvarkyk savo finansus lengvai su Luminor!