Lapkričio 23 d. pasibaigęs jau antrasis vidinis hakatonas Luminor LABs – pavyzdys, kaip idėjų laboratorija tampa ne tik vieta, kur efektyviai identifikuojamos problemos, bet ir tvirtėja komandos bei kuriami potencialūs sprendimai.

Geriausia hakatono komanda šįkart tapo Expense-made-easy Squad, publikos simpatijų prizas atiteko Echoes of Luminor, o specialusis Paslaugų dizaino komandos prizas nukeliavo Piggy Bank komandai. Sveikiname visas tris komandas!

Vertintojų komisija, sudaryta iš Luminor vadovų, nusprendė, kad aukščiausio pripažinimo nusipelnė Expense-made-easy Squad.  Šios komandos idėja automatizuoto išlaidų registravimo sistema, susieta su apskaitos programine įranga. Toks sprendimas galėtų pakeisti dabartinį techninį išlaidų valdymo darbą ir leistų darbuotojams skirti daugiau dėmesio kitoms kasdienėms užduotims.

Savo favoritus rinko ir apie 450 banko bendradarbių – jų balsai lėmė, kad publikos prizas atiteko Echoes of Luminor komandai, pasiūliusiai idėją sukurti Alexa balso asistentą, kuris balsu supažindintų klientą su sąskaitos balansu ir situacija mokėjimo kortelėse, apžvelgtų Luminor siunčiamus pranešimus ir kitokiais būdais palengvintų informacijos pateikimą klientui.

Tuo metu banko Paslaugų dizaino komanda vertino plėtros procesų idėjas ir nusprendė, kad specialiojo prizo nusipelnė „Piggy Bank“ komanda, pasiūliusi sukurti inovatyvų taupymo sprendimą banko klientams. „Piggy Bank“ idėja – sukurti automatizuotą sprendimą, kuris kliento mokėjimus apvalintų iki artimiausio sveiko skaitmens, o apvalinimo skirtumą pasiūlytų pridėtų prie taupymo ar kitos einamosios sąskaitos, nesusietos su mokėjimo kortele.

Tris dienas Rygoje vykusio hakatono rezultatai parodė, kad per trumpą laiką gali būti iškeliamos inovatyvios idėjos ir sukuriami efektyvūs sprendimai, kurie stiprintų banko veiklą  ir gerintų klientų patirtį.  48 valandos, 60 žmonių ir 11 visiškai naujų idėjų – toks Luminor LABs minčių maratono rezultatas. Nors nuo idėjos iki realybės – netrumpas kelias, tačiau dalijimasis žiniomis ir kūrybiniais užmojais kuria pagrindą ateities inovacijoms, į kurias orientuojasi Luminor.

Tvarkyk savo finansus lengvai su Luminor!