Ukmergės gyventojams finansinės konsultacijos būsto įsigijimo, investavimo ir verslo finansavimo klausimais nuo šiol teikiamos „Luminor” susitikimų erdvėje. Profesionalūs konsultantai gyventojus ir verslo atstovus priima iš anksto rezervavusius laiką, todėl į susitikimą su konsultantu tam tikrai valandai užsirašę klientai gali būti tikri, kad atvykę į banką nelauks eilėje. Tai atveria galimybę susiplanuoti susitikimą su finansų patarėju, pavyzdžiui, pertraukos darbe metu.

Susitikimų erdvė: čia nėra eilių, bet yra kavos
 

Gyventojai, paskambinę trumpuoju numeriu 1608, jau gali rezervuotis laiką gyvai arba vaizdo konsultacijai su banko finansiniu patarėju. Susitikimų erdvėje yra ir savitarnos zona, kurioje visą parą galima pasiimti ar įnešti grynųjų pinigų bei pasinaudoti interneto banko paslaugomis.
 
Tuo metu verslininkai, paskambinę numeriu 1608, susitikimų erdvę gali rezervuoti ir asmeniniams susitikimams su verslo partneriais. „Luminor“ susitikimų erdvė Ukmergėje įsikūrusi adresu Vytauto g. 12.
 

Susitikimų erdvė orientuota į vieną svarbiausių dalykų gyvenime – laiką. Šioje vietoje sujungėme du klientų itin vertinamus dalykus – galimybę asmeniškai tvarkyti finansinius reikalus bei, esant poreikiui, čia pat gauti banko patarimą,

– paaiškina Vitalija Žiūrienė, „Luminor“ Susitikimų erdvės Ukmergėje vadovė.
 
Ji primena, kad „Luminor“ klientai visas pagrindinės bankines operacijas jau ir dabar gali atlikti internetu – pervesti pinigų, kreiptis paskolos, padėti indėlį. Šios operacijos internetu trunka mažiau nei 5 minutes ir dar trumpiau „Luminor“ programėlėje išmaniajame telefone.
 
DAŽNIAUSI KLIENTŲ KLAUSIMAI APIE SUSITIKIMŲ ERDVĘ
 
Noriu gauti finansinę konsultaciją dėl indėlio, investicijų ar būsto paskolos. Ką man daryti?
Paskambinkite trumpuoju numeriu 1608 ir rezervuokite susitikimo su finansų patarėju laiką. Sutartą valandą atvykite į konsultaciją ir aptarkite rūpimus klausimus su finansų patarėju.
 
Ar naudojimuisi savitarnos zonos paslaugomis reikalinga rezervacija?
Išankstinė rezervacija reikalinga norint gauti finansų patarėjo konsultaciją. Savitarnos zona klientams atvira visą parą. Savitarnos paslaugomis (interneto banku ir bankomatu) galite naudotis bet kuriuo jums patogiu metu.
 
Ar finansų patarėjas gali atlikti pavedimą iš mano sąskaitos į kitą sąskaitą?
Susitikimų erdvėje finansų patarėjas teikia konsultacijas taupymo, indėlių, pensijų, investavimo ir kitais bendrais klausimais. Finansų patarėjas už jus neatliks mokėjimo pavedimo, tačiau gali paaiškinti kaip tai atlikti savarankiškai interneto banke.
 
Ar finansų patarėjas gali išgryninti pinigus iš mano sąskaitos?
Susitikimų erdvėje finansų patarėjas teikia konsultacijas taupymo, indėlių, pensijų, investavimo ir kitais bendrais klausimais. Finansų patarėjas neatlieka grynųjų pinigų operacijų, tačiau finansų patarėjas gali paaiškinti, kaip išsigryninti (arba įnešti) pinigus, naudojantis bankomatu.

Tvarkyk savo finansus lengvai su Luminor!