Nuo šiandien, sausio 2-osios, sujungti Lietuvos, Latvijos ir Estijos „Luminor“ bankai pradėjo veikti per banką Estijoje ir jo skyrius Lietuvoje bei Latvijoje. Taip galutinai užbaigta banko integracija Baltijos šalyse. Supaprastintas valdymo modelis pagreitins sprendimus, sustiprins bendradarbiavimą ir užtikrins efektyvesnį valdymą.

„Ši diena mūsų kalendoriuje pažymėta kaip „Luminor“ Baltijos šalyse sujungimo diena. Tai žingsnis, kuris buvo reikalingas tesint banko pažadą teikti naujos kartos bankininkystės paslaugas bendrovėms ir visiems versliems žmonėms Baltijos šalyse. Proceso metu konsultavomės ir palaikėme konstruktyvų dialogą su priežiūros institucijomis“, – sako Erkkis Raasuke, „Luminor“ valdybos pirmininkas.

Pasikeitusi valdymo struktūra nuo sausio 2 d. keičia ir „Luminor“ vadovų pareigas. E. Raasuke eina „Luminor“ vadovo pareigas. Nilsas Melngailis yra banko stebėtojų tarybos pirmininkas. Skyriui Lietuvoje vadovauja Andrius Načajus, o skyriui Latvijoje – Kerli Gabrilovica.

„Luminor“ vadovų sąrašą rasite čia

Įveikęs susijungimo maratoną, „Luminor“ siūlys daugiau e. paslaugų, gerins klientų aptarnavimą ir glaudžiau bendradarbiaus su partneriais.

Pagrindinės datos su informacija klientams:

Apie „Luminor“:
„Luminor“ yra trečias didžiausias finansinių paslaugų teikėjas Baltijos šalių bankininkystės rinkoje, turintis atitinkamai 16 proc. indėlių ir 22 proc. paskolų rinkos dalis. 2 900 banko darbuotojų Baltijos šalyse aptarnauja per milijoną klientų. Banko kapitalizacijos rodiklis yra 17,6% ir sudaro 1,6 mlrd. Eur. Reitingų agentūra „Moody's“ „Luminor“ ilgalaikiams indėliams yra suteikusi Baa1 reitingą su stabilia perspektyva. „Luminor“ trejų metų trukmės emisija kotiruojama Airijos vertybinių popierių biržoje.

Daugiau informacijos:
Giedrė Bielskytė
„Luminor“ komunikacijos vadovė

Tvarkyk savo finansus lengvai su Luminor!