Mastercard Business Debit

Visokeriopa nauda ir pagalba tvarkant kasdienius verslo finansų klausimus – „Mastercard Business Debit“.

Kodėl verta rinktis?

Nuo 2019 07 15 „Mastercard Business Debit“ kortelės su kelionių draudimu klientams nebeišduodamos. Kortelės su kelionių draudimu, kurios buvo išduotos iki 2019 07 14 imtinai, klientams bus atnaujinamos/keičiamos išduodant tą pačią kortelę.

Kaip užsisakyti Mastercard Business Debit

1

Užpildykite paraišką

Užpildykite paraišką interneto banke, skambinkite telefonu 1608 arba atvykite pas mus. Kortelę paštu Lietuvoje atsiųsime nemokamai.

2

Pradėkite naudotis

Jei pasirinksite kortelę gauti paštu, kartu atsiųsime ir laišką, kaip aktyvinti kortelę. Jei atvyksite į banko skyrių, pasirašysite sutartį ir gausite aktyvintą kortelę.

Nepamirškite dokumentų

  • Paso arba asmens tapatybės kortelės
  • Įmonės vadovo įgaliojimo, jei paraišką pateikia įgaliotas darbuotojas

Naudingos nuorodos

Kainynas
Banko mokėjimo paslaugų teikimo sąlygos
Bekontaktės kortelės
Saugaus atsiskaitymo internetu paslauga

Dažniausiai užduodami klausimai

Visiems kasdieniams verslo reikalams – Mastercard Business Debit!

Pametus ar kitaip praradus savo mokėjimo kortelę, nedelsdamas apie tai pranešk mums tel. 1608, jei skambinsite iš užsienio tel. +370 5 239 3444. Naują kortelę užsisakyk interneto banke arba artimiausiame banko skyriuje.
Vykstant į tolimą kelionę (Argentina, Bolivija, Brazilija, Čilė, Dominikos Respublika, Ekvadoras, Filipinai, Hondūras, Indiją, Indoneziją, Jamaika, JAV, Kombodža, Kinija, Kolumbija, Malaizija, Meksika, Pakistanas, Panama, Peru, P. Korėja, Tailandas bei Vietnamas,) įspėk apie tai mus tel. 1608, nes pastebėjęs neįprastas operacijas kortele, ją galėsime blokuoti. Jeigu vyksti į Sudaną - svarbu žinoti, kad šioje šalyje yra taikomi Mastercard ribojimai, todėl visi atsiskaitymai kortele yra blokuojami.