Visa Business

Verslo klasės pagalbininkė „Visa Business“ – sklandžioms verslo kelionėms ir kasdieniams finansams tvarkyti.

Kodėl verta rinktis kredito kortelę Visa Business?

Užsisakykite Visa Business

1

Užpildykite paraišką

Užpildykite paraišką interneto banke, skambinkite 1608 arba atvykite pas mus. Kortelę paštu Lietuvoje atsiųsime nemokamai.

2

Sulauk mūsų atsakymo

Įvertinsime ir pranešime, kokio dydžio kreditą galime suteikti.

3

Pradėk naudotis

Jei pasirinksite kortelę gauti paštu, kartu atsiųsime ir laišką, kaip aktyvinti kortelę. Jei atvyksite į banko skyrių, pasirašysite sutartį ir gausite aktyvintą kortelę.

Nepamiršk dokumentų

  • Paso ar asmens tapatybės kortelės
  • Įmonės vadovo įgaliojimo, jei paraišką pateikia įgaliotas darbuotojas

Naudingos nuorodos

Kainynas
Banko mokėjimo paslaugų teikimo sąlygos
Valiutų konvertavimo mokėjimo kortelių sąskaitose sąlygos
Kelionių draudimas

Dažniausiai užduodami klausimai

Sėkmingos verslo kelionės su Visa Business!

Panašios paslaugos: Privilegijų kortelė „Priority Pass“, Saugumo paslauga „Saugi kortelė“Visa Business Electron

Pametus ar kitaip praradus savo mokėjimo kortelę, nedelsdamas apie tai pranešk mums tel. 1608, jei skambinsi iš užsienio tel. Tel:+ 370 5 239 3444. Naują kortelę užsisakyk interneto banke arba artimiausiame banko skyriuje.
Įvykus nelaimei užsienyje, ne vėliau kaip per 30 kalendorinių dienų nuo grįžimo į nuolatinę gyvenamąją vietą kreipkis į UAB „April Baltic“
tel.: +370 5 203 0055  visą parą arba rašyk el. paštu luminor@ops24.eu (medicininių išlaidų dengimui). Kitais atvejais kreipkis į ERGO Insurance SE Lietuvos filialą tel.: 1887 arba +370 5 2683 222 (skambinant iš užsienio), pildyk formą mano.ergo.lt arba el. paštu asmenszalos@ergo.lt.
Vykstant į tolimą kelionę (Indiją, Indoneziją, Tailandą, P. Korėją) įspėk apie tai mus tel. 1608, nes pastebėję neįprastas operacijas kortele, ją galėsime blokuoti. Jeigu vyksti į Sudaną - svarbu žinoti, kad šioje šalyje yra taikomi VISA ribojimai, todėl visi atsiskaitymai kortele yra blokuojami.