Luminor verslo padalinius Baltijos šalyse valdo „Nordea“ ir DNB per kontroliuojančią įmonę Luminor Group AB (Švedijoje), kurios veiklos tikslas yra valdyti Luminor padalinių akcijas.

Jungtiniame banke Nordea ir DNB turi vienodas balsavimo teises. Nordea turi 56 proc., DNB 44 proc. ekonominės nuosavybės lygį, atspindintį banko įnašo santykinę nuosavybės vertę jungtiniame banke sandorio užbaigimo metu 2017 spalio 1 d.
 Nordea (Fitch AA-, Moody’s Aa3) pagal rinkos kapitalizaciją patenka tarp 10 didžiausių bankų Europoje, kuris aptarnauja beveik 11 milijonų klientų. DNB (Fitch A+, Moody’s Aa2) šiuo metu yra vienas iš didžiausią kapitalą turinčių bankų pasaulyje, yra viena iš didžiausių Šiaurės šalių finansinių paslaugų grupių ir rinkos lyderis Norvegijoje. DNB vykdo veiklą 18 pasaulio šalių.

Kas toliau?
2018 Vasario 19 d. Luminor atstovai Latvijos Valstybiniam registrų centrui pateikė susijungimo sutarties projektą, o Estijos finansų priežiūros institucijai – paraišką dėl skyrių Lietuvoje ir Latvijoje įsteigimo.
Šiais veiksmais bankas siekia visiškos bankų Lietuvoje ir Latvijoje integracijos į pagrindinį banką Estijoje. Planuojama, kad minėti pokyčiai bus įgyvendinti 2019 m. sausio mėn.
Bankas ir toliau veiks įprastai, o Luminor klientai ir toliau naudosis įprastinėmis banko paslaugomis ir produktais.
Apie bet kokius pasikeitimus, susijusius su banko paslaugų suvienodinimu, naujų pasiūlymų klientams pristatymu ir skaitmeninės banko sistemos patobulinimu, informuosime papildomai.

Luminor Group AB dukterinės įmonės

Naudinga informacija apie "Luminor" susijungimą Baltijos šalyse