Paskolos ir lizingas

Kokius dokumentus reikia pateikti teikiant prašymą atidėti mokėjimus? Kokie dokumentai reikalingi siekiant įrodyti kilusius sunkumus?

Jei neturite galimybės laiku atlikti paskolos mokėjimų, prašome mus informuoti kaip įmanoma anksčiau. Tai galite padaryti atsiunčiant mums interneto banko žinutę arba susisiekiant tiesiogiai su savo vadybininku/projektų vadovu.

Siunčiant žinutę, prašome nurodyti išsamesnes paskolos mokėjimų problemų priežastis, poveikį jūsų verslui bei veiksmus, kuriuos planuojate atlikti siekiant įveikti sunkumus. Su jumis susisieksime asmeniškai dėl papildomų klausimų. Būkite pasiruošę pateikti naujausias įmonės finansines ataskaitas.

Jei kreipiatės dėl mokėjimų atidėjimo lizingui, pateikite savo įmonės dokumentus (2019 m. metinė ataskaita, einamųjų metų balansas ir pajamų ataskaitos, kurios nėra senesnės nei du mėnesiai) ir užpildykite prašymą mūsų svetainėje. Prašymą galima užpildyti pdf formatu. Prašymą pasirašykite skaitmeniniu būdu ir atsiųskite el. laišką adresu lizingas@luminor.lt.

Kaip vyks paskolos mokėjimų atidėjimas?

Gavę jūsų prašymą, susisieksime su jumis asmeniškai dėl papildomos informacijos pateikimo. Kiekvieno kliento situaciją vertinsime individualiai.

Sieksime visus prašymus peržiūrėti kaip įmanoma greičiau, tačiau jei paraiškų skaičius reikšmingai išaugs, turėsime peržiūrai skirti daugiau laiko ir gali būti, jog mokėjimų atidėjimas bus taikomas ne nuo artimiausios, bet nuo tolimesnės mokėjimų dienos.

Koks yra maksimalus mokėjimų atidėjimo laikotarpis?

Paskolų mokėjimai gali būti atidedami iki 6 mėnesių (jei kreipiatės dėl mokėjimų atidėjimo lizingui, užpildykite paraiškos formą, kurią galite rasti čia).

Apie jums suteiktą mokėjimų atidėjimo laikotarpį informuosime asmeniškai.

Ar galiu gauti pilną mokėjimų atidėjimą (pagrindinį + palūkanos)?

Mokėjimų atidėjimo metu vis tiek turėsite mokėti palūkanas.