Mieli klientai,
 
Informuojame, kad įsigaliojus ES reglamentui dėl saugių mokėjimų internetu ir norėdamas padidinti internetinio tapatumo nustatymo ir mokėjimų internetu saugumą, Luminor atsisakys kodų kortelių kaip kliento atpažinimo priemonės. Kodų kortelės nustos galioti nuo 2019 m. rugsėjo 10 d.

Dėl šių pasikeitimų atitinkamai bus atnaujintas Luminor kainynas, kuriame nebeliks su kodų kortelėmis susijusios informacijos.
 
Prašome laiku pasikeisti kodų kortelę į kitą tinkamą prisijungimo priemonę:

Norėdami klientams užtikrinti sklandų laipsnišką perėjimą prie kitų kliento atpažinimo priemonių, nuo 2019 m. liepos 2 d. sumažinsime limitus mokėjimams, tvirtinamiems kodų kortelėmis.
 
Nuo 2019 m. liepos 2 d. taikysime maksimalų 50 eurų dienos limitą mokėjimams, tvirtinamiems kodų kortelėmis.
 
Atkreipiame dėmesį, kad nepasikeitę kliento atpažinimo priemonės iki 2019 m. rugsėjo 10 d., neturėsite galimybės prisijungti prie interneto ar mobilaus banko, pasirašyti mokėjimo nurodymų.
 
Jei nesutinkate su siūlomais pakeitimais, turite teisę nemokėdami jokio komisinio mokesčio, atsisakyti paslaugų sutarties, kuriai taikomi siūlomi pakeitimai, jei pateiksite raštišką pranešimą iki aukščiau nurodytos dienos ir įvykdysite visus iš tokios sutarties kylančius įsipareigojimus. Jei iki minėtos dienos negausime jūsų pranešimo apie nesutikimą su siūlomais pakeitimais, laikysime, kad su pakeitimais sutinkate.
 
Jei kiltų klausimų, susisiekite su mumis – rašykite žinutę interneto banke arba skambinkite telefonu 1608.
 
Luminor

DUK apie kodų korteles