Lėšų pervedimas į Luminor Investor

Interneto banke pasirinkite “Taupymas/Investavimas”, tada “Mano vertybiniai popieriai”.Pasirinkite pervedimo sumą ir valiutą. Spauskite ”Toliau”.

Įsitikinkite, kad lėšas pervedėte į teisingą Luminor Investor sąskaitą, kai turite daugiau nei vieną sąskaitą skirtingomis valiutomis!

Klientai, norintys pervesti lėšas į papildomą Luminor Investor portfelį, turi atlikti pavedimą iš savo asmeninės einamosios sąskaitos Luminor banke, kuri yra nurodyta sudarytoje Luminor Investor sutartyje. Reikia nurodyti šiuos duomenis:

Gavėjas Luminor Bank AS
Gavėjo sąskaitos Nr. LT084010049500832369
Suma Nurodykite sumą, kurią norite pervesti
Paskirtis Nurodykite savo Luminor Investor prisijungimo kodą, kurį galite rasti registraciją patvirtinančiame elektroniniame laiške

Pervestos lėšos į jūsų Luminor Investor sąskaitą įskaitomos:

  • Tą pačią darbo dieną, jei pavedimas atliktas iki 15:00
  • Kitą darbo dieną, jei pavedimas atliktas po 15:00
Svarbu!
  1. Į Luminor Investor yra įskaitomos tik tos lėšos, kurios yra pervestos iš jūsų Luminor banko sąskaitos.
  2. Prašome per 30 dienų papildyti savo „Luminor Investor“ sąskaitą ne mažesne nei 100 EUR arba lygiaverte suma kita valiuta, priešingu atveju jūsų sutartis bus automatiškai nutraukta pagal Pavedimų vykdymo Luminor Prekybos platformoje sutarties 4.4 punktą.

Lėšų pervedimas iš Luminor Investor

Interneto banke pasirinkite “Taupymas/Investavimas”, tada “Mano vertybiniai popieriai”.Pasirinkite pervedimo sumą ir valiutą. Spauskite ”Toliau”.


Klientai, norintys pervesti lėšas iš papildomo Luminor Investor portfelio, turi užpildyti „Nestandartinę užklausą, susijusią su investavimu“ → nurodykite Luminor Investor prisijungimo kodą, kurį galite rasti registraciją patvirtinančiame elektroniniame laiške, pervedimo sumą ir valiutą.Bankas įvykdo pateiktą prašymą, jei visi atsiskaitymai platformoje jau yra atlikti:

  • tą pačią darbo dieną, jei prašymas gautas iki 15:00
  • sekančią darbo dieną, jei prašymas gautas po 15:00

Jei visi atsiskaitymai platformoje dar nėra atlikti, kliento prašymas išmokėti lėšas bus vykdomas po paskutinio atsiskaitymo įvykdymo. Lėšos grąžinamos į Luminor Investor sutartyje nurodytą kliento atsiskaitomąją sąskaitą Luminor Bank AS.