Lizingo duomenys

Lizingo duomenys

?

Išperkamoji nuoma – išperkamosios nuomos atveju lizingo gavėjas per lizingo laikotarpį sumoka visą turto įsigijimo kainą, palūkanas ir pasibaigus lizingo laikotarpiui, tampa turto savininku.

Išperkamoji nuoma su likutine verte – išperkamosios nuomos su likutine verte atveju, lizingo gavėjas per lizingo terminą padengia dalį lizingo sutartyje nurodytos turto kainos, o likusi turto kainos dalis paliekama sumokėti kartu su paskutine įmoka, kurią sumoka pats Lizingo gavėjas arba turtą atperka trečioji šalis – atpirkėjas. Likutinę vertę (automobilio atpirkimo garantiją) lizingo sutarties pabaigoje nustato automobilio pardavėjas, atsižvelgdamas į pageidaujamą lizingo terminą, planuojamą ridą ir būsimą rinkos vertę po lizingo laikotarpio.Uždaryti

Lizingo rūšis
Eur
Eur
%
mėn.
?

Metinė palūkanų norma, kurią turėsi sumokėti bankui. Apie tikslią palūkanų normą būsi informuotas (-a) po paraiškos pateikimo.Uždaryti

%
Eur
%

Mėnesio įmokos dydis: EUR

Sutarties mokestis: EUR

Šis rezultatas yra tik informacinio pobūdžio ir remiasi apytikriu skaičiavimu.

Tipinis pavyzdys. Darant prielaidą, kad vartotojo pasirinkto automobilio kaina yra 20.000 EUR, mokant 4.000 EUR, t. y., 20 %, pradinę įmoką, išperkamosios nuomos laikotarpis yra 5 metai (60 mėnesių), nustačius kintamas metines 2,95 % + 3 mėn.  EURIBOR (ne mažiau kaip 0 %) išperkamosios nuomos palūkanas bei pritaikius 200 EUR administravimo mokestį, bendra išperkamosios nuomos gavėjo mokama suma būtų 17.428,40 EUR, bendros kredito kainos metinė norma – 3,51 %, išperkamosios nuomos įmoka per mėnesį sudarytų 287,14 EUR. Šis pavyzdys yra tik informacinio pobūdžio. Automobilis turi būti apdraustas KASKO draudimu, vartotojo lėšomis, Luminor Lizingas UAB priimtinoje draudimo bendrovėje (draudimo išlaidos neįskaičiuotos į bendros kredito kainos metinę normą).

Tinkamai ir laiku nevykdant savo finansinių įsipareigojimų, finansavimo išlaidos gali padidiėti. Tai taip pat gali neigiamai paveikti jūsų kredito istoriją ir gebėjimą gauti finansavimą palankiomis sąlygomis ateityje. Jei nuomos sutartis nutraukiama dėl esminio pažeidimo (pvz., laiku neatlikus mokėjimų), gali būti pradėtas priverstinis skolos išieškojimas ir galite prarasti jau atliktus mokėjimus, taip pat teises į nuomojamą turtą.

Lizingo paslaugą teikia Luminor Lizingas UAB.

?

Priedų dydis negali viršyti 2 MB.
Galimi priedų formatai: pdf doc docx.Uždaryti

Turto pardavėjas

Pardavėjas