Nežinote, kuris skaitytuvas tinkamiausias jūsų verslui? Rinkitės mokėjimo kortelių skaitytuvą.

Mūsų naujiena – išmanusis skaitytuvas


Smulkiems ir mobiliems verslams. Tinka, jei patys vykstate pas klientus ar kaskart prekiaujate vis kitame taške.
Skaitytuvas mobilus, nedidelis, tilps net jūsų kišenėje. Jis susietas su mobiliuoju telefonu, todėl jūsų mobiliajame visada pasiekiamas visas jūsų produktų asortimentas - kaip e. parduotuvėje.
Išmanusis skaitytuvas intuityvus ir paprastai valdomas, o mokėjimų istorija greitai pasiekiama mobiliuoju telefonu – net jei klientas atsiskaitė grynaisiais.
Pažangus elektroninis mokėjimo kvitų pateikimo būdas – e. paštu.

Stacionarusis mokėjimo kortelių skaitytuvas


Puikiai tiks mažoms ir vidutinio dydžio parduotuvėms ar paslaugų įmonėms, kuriose įrengtos viena ar dvi klientams lengvai pasiekiamos atsiskaitymo vietos.Sprendimas pritaikytas verslams, kurių klientų srautai nėra labai dideli, o pats atsiskaitymas vyksta prie kasos.

Mobilusis mokėjimo kortelių skaitytuvas

Verta rinktis verslams, kurie neturi pastovios klientų aptarnavimo vietos (pvz., taksi, viešojo transporto paslaugos). Nepakeičiamas restoranuose, kavinėse, kuriose klientai nori atsiskaityti čia ir dabar – prie stalelio.

Į kasą integruotas mokėjimo kortelių skaitytuvas

Sprendimas vietoms, kurioms greitas aptarnavimas yra ypač svarbus. Didelėse prekybos vietose, kuriose gausūs klientų srautai, įrengta daug atsiskaitymo vietų. Atkreipkite dėmesį, kad jūsų kasos aparatai turi būti pritaikyti integruoto skaitytuvo prijungimui.