Atidedamas naujų saugumo reikalavimų perkant internetu su VISA kortelėmis įgyvendinimas

Šių metų vasario mėnesį Luminor informavo, kad nuo balandžio mėn. palaipsniui atsisako naudojamo VISA mokėjimo kortele internete atliekamų mokėjimų patvirtinimo būdo – nebenaudosime vienkartinių saugos kodų, siunčiamų SMS pranešimais.
 
Luminor aktyviai ruošiasi pokyčių įgyvendinimui, tačiau dėl susiklosčiusios ekstremalios situacijos Lietuvoje ir pasaulyje, pokyčių įgyvendinimas įvyks lėčiau nei planuota – šiuo metu naudojamo internete atliekamų mokėjimų patvirtinimo būdo atsisakysime palaipsniui nuo gegužės mėn. vidurio iki birželio mėn. pabaigos.
 
Norime atkreipti dėmesį, kad iki kol pokyčiai įsigalios visoms VISA mokėjimo kortelėms, internete atliekamus mokėjimus gali prireikti patvirtinti ir šiuo metu naudojamu būdu – vienkartiniu saugos kodu, siunčiamu SMS pranešimu.
 
Prašome sekti informaciją mokėjimo patvirtinimo lange.
 
Luminor primena:

  1. Įsigaliojus pokyčiams, atsiskaitant internetinėse prekybos vietose operaciją gali prireikti patvirtinti naudojant Luminor Interneto banką ir saugią kliento autentiškumą patvirtinančią priemonę: Smart-ID, kodų generatorių ar mobilų parašą.
  2. Siekiant patvirtinti internetinėse prekybos vietose VISA kortele atliktą operaciją, būtina būti sudarius Interneto banko sutartį.
  3. Privatiems klientams, kurie prie savo sąskaitos turi užsakę papildomą mokėjimo kortelę kito asmens vardu: kortelių turėtojams gali reikėti patikslinti savo asmeninius duomenis ir sudaryti sutartį su Luminor dėl Interneto banko naudojimo.
  4. Įmonių ir organizacijų vadovų dėmesiui: verslo kortelių turėtojams gali reikėti patikslinti savo asmeninius duomenis ir sudaryti sutartį su Luminor dėl Interneto banko naudojimo.

Klientai, turintys savo vardo mokėjimo kortelę prie savo sąskaitos ir sudarę Interneto banko sutartį su Luminor, neturi imtis jokių papildomų veiksmų.

Jeigu su mokėjimo kortele nėra atsiskaitoma internete – jokių papildomų veiksmų imtis nereikia.

Tvarkyk savo finansus lengvai su Luminor!