Baltijos šalių bankas „Luminor“ sukūrė investavimo platformą, skirtą ir pradedantiems, ir pažengusiems investuotojams. „Luminor Investor“ suteikia galimybę paprastai investuoti nuo 100 Eur į tūkstančius nesudėtingų finansinių instrumentų.

Bendradarbiaudamas su partneriais Skandinavijoje, „Luminor“ bankas pristato visiškai naują platformą, kuri suteikia galimybę Baltijos šalių gyventojams lengvai investuoti į ypač platų finansinių produktų asortimentą.
 
„Baltijos šalių gyventojų investavimo apimtys yra penkis kartus mažesnės nei ES vidurkis. Iš dalies dėl sudėtingo investavimo proceso, iš dalies dėl to, kad iki šiol verslas siekė pritraukti daugiausiai pasiturinčius klientus bei profesionalius investuotojus, taip pat dėl aukštų minimalių investavimo sumų”, – komentuoja „Luminor” Taupymo ir rinkų produktų vadovas Mindaugas Tutlys.
 
„Luminor Investor“ daugiausia skirtas žmonėms, norintiems investuoti, bet nežinantiems, kaip pradėti. Pradėti investuoti platformoje paprasta, nes ji sukurta orientuojantis į gerą vartotojo patirtį, o minimali investavimo suma prasideda nuo 100 Eur, taip suteikiant galimybę investuoti vartotojo pasirinktu tempu.
 
Platformoje pateikiamas platus nesudėtingų finansinių priemonių sąrašas: daugiau nei 12 000 akcijų, 800 biržoje prekiaujamų fondų, 400 investicinių fondų bei 120 obligacijų. Finansinių priemonių skaičius yra nuolat didėjantis.
 
Kuriant platformą ypač daug dėmesio skirta mokesčių skaidrumui: visi mokesčiai aiškiai matomi, suprantami, palyginami bei prognozuojami.
 
Labiau pažengę investuotojai įvertins prieigą prie išsamių įmonių duomenų. Platformoje pateikiami įmonių finansai, įmonių naujienos ir istoriniai veiklos rezultatai. „Luminor Investor“ pirmauja Baltijos šalių rinkoje pagal tokios informacijos kiekį investavimo platformose, juolab, kad prieiga prie šių duomenų investuotojams nemokama.
 
„Sukūrėme galingą ir patogią investuotojų platformą Baltijos šalių gyventojams. Tai įrankis, kuris šeimoms suteiks patogesnę galimybę investuoti bei įgyti investavimo patirties“, –  teigia M. Tutlys.
 
„Luminor Investor“ platformą galima rasti čia: luminor.lt/investor.

Įspėjimas dėl rizikos: Investavimas yra susijęs su rizika. Investicijų vertė investavimo laikotarpiu gali ir mažėti, ir didėti, o rezultatai nėra garantuojami. Tam tikrais atvejais investuotojas gali netekti visos investuotos sumos, o nuostoliai gali viršyti pradinės investicijos sumą. Išsamesnę informaciją apie Luminor teikiamas investicines paslaugas, jų teikimo sąlygas, įkainius ir apie su investavimu susijusią riziką rasite čia.

Tvarkyk savo finansus lengvai su Luminor!